Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kolay Taşınabilir Çok Amaçlı Balta Tasarımı

Ana Sayfa » Bilim Adamları ve icatlar » Kolay Taşınabilir Çok Amaçlı Balta Tasarımı
Kolay Taşınabilir Çok Amaçlı Balta Tasarımı

Kamp alanına götürmek istediğiniz fakat aşırı yer kaplayan eski baltaları bir kenara bırakıp yeni teknoloji , portatif taşınabilir balta başlığını incelemeye ne dersiniz ? İsviçre çakısının balta hali desek yeridir.
KLAX balta sadece 210 gr ağırlığında ve artırılabilir özelliklere sahip İsviçre çakısı gibi, birbirine geçmiş araçlar içermektedir. (15.8 x 9.5 x 0.76 cm) 6.25 x 3.75 0.3 Ölçülelerindeki, KLAX ayarlanabilir sıkma mekanizması aracılığıyla sapa sabit ve hızlı şekilde kolay bir taşıma için ayarlanabilir.Herhangi bir ağaç dalını balta sapı olarak ayarlayabileceğiniz bu başlıkla aynı zamanda bıçaklara, anahtarlara ve şişe açacağı gibi seçeneklere sahip olabilirsiniz.

Kafa yüzeyine oyulmuş balta bıçak, ek bir şişe açacağı, kazıyıcı, beş anahtar boyutları, bir hex bit sürücü, bir kordon delik ve bir kemer içermektedir. Bıçağa karşı ucu bir çekiç olarak kullanılmak üzere tasarlanan ve aynı zamanda kenarı boyunca bir cetvel Imperial işaretleme oluklara sahiptir.

klax_multitool_balta

Hafif ve çok yönlü titanyum Ti-KLAX Klecker Bıçaklar, bir Oregon merkezli bıçak ve araç üreticisi tarafından $ 550 beklenen perakende satış fiyatı ile piyasaya sürülecek.Fiyat biraz pahalı gelebilir ancak şirketin daha pahalı modelleri var.

KLAX Lumberjack özdeş bir tasarım kullanır ve paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Eğer 340 g ek ağırlık göz ardı edebilirseniz, 160 $ lık fiyatı tercih edebilirsiniz.Her takım koruyucu geçmeli kapak ve yuvarlak ahşap saplı geliyor. Bu hafif ve ergonomik tasarıma sahip balta başlığını Ekim 2014 ‘de satın alabilirsiniz.

Kolay Taşınabilir Çok Amaçlı Balta Tasarımı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Cinsiyeti Belirleyen Genler Küçük Kingston USB Flash bellekler Mersin Mezitlide Kiralık Evler Uydunet İncelemesi Fiziksel Portlar ve Yapabileceklerimiz Barkod Sistemleri

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır