Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Klimalı Klavye Serinletiyor.

Ana Sayfa » Bilgisayar » Klimalı Klavye Serinletiyor.
Klimalı Klavye Serinletiyor.

Sıcak Yaz günlerinde Serinlemek için birçok yola başvuruyoruz Duş almak soğuk sular Pervaneler vs. Ama Bilgisayar başındaysanız ve işiniz varsa ne yapacaksınız ? İşte size Serinleten Klavyemiz ! Teknoalem.org Ekibi olarak Bu Klavyemizi Tanıtalım.

Bugün dünyada USB bağlantısını kullanan ancak ne işe yaradığı tam olarak kestirilemeyen yüzlerce donanım bulunuyor. Bazıları çok ufak amaçlara hizmet etse de büyük bir kısmının pek de bir işlevi olduğunu söylemek oldukça güç.

Ancak USB veriyolunu kullanan bu klavye, gerçek bir kullanıcı dostu. Bilgisayarlarının başında uzun saatler geçiren ve sıcaktan bunalan PC kullanıcıları, bu klavye sayesinde özellikle şu an hüküm sürmekte olan çöl sıcaklarından bir nebze olsun kurtulmuş olacak.

Cooler Keyboard isimli bu ürünün altında 3 adet ufak ebatlarda fan bulunuyor ve bu fanlar, aldığı sıcak havayı soğutarak kullanıcının bileklerine, ellerine ve yüzüne serin bir havanın vurmasını sağlıyor.

62 Dolar Olna bu ürün Şuan Türkiye’ye ulaşmış değil.

Klimalı Klavye Serinletiyor. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Tynt Kopyalanan İçeriğin Sonuna Otomatik Kaynak Eklemek Ram Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir? Otobusbileti.gen.tr ile Bolu’ya ”Telefonuma Mesaj Gelmiyor” Çözümü SSD Disk Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir? Backlink Sorgulama

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır