Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Klimalı Klavye Serinletiyor.

Ana Sayfa » Bilgisayar » Klimalı Klavye Serinletiyor.
Klimalı Klavye Serinletiyor.

Sıcak Yaz günlerinde Serinlemek için birçok yola başvuruyoruz Duş almak soğuk sular Pervaneler vs. Ama Bilgisayar başındaysanız ve işiniz varsa ne yapacaksınız ? İşte size Serinleten Klavyemiz ! Teknoalem.org Ekibi olarak Bu Klavyemizi Tanıtalım.

Bugün dünyada USB bağlantısını kullanan ancak ne işe yaradığı tam olarak kestirilemeyen yüzlerce donanım bulunuyor. Bazıları çok ufak amaçlara hizmet etse de büyük bir kısmının pek de bir işlevi olduğunu söylemek oldukça güç.

Ancak USB veriyolunu kullanan bu klavye, gerçek bir kullanıcı dostu. Bilgisayarlarının başında uzun saatler geçiren ve sıcaktan bunalan PC kullanıcıları, bu klavye sayesinde özellikle şu an hüküm sürmekte olan çöl sıcaklarından bir nebze olsun kurtulmuş olacak.

Cooler Keyboard isimli bu ürünün altında 3 adet ufak ebatlarda fan bulunuyor ve bu fanlar, aldığı sıcak havayı soğutarak kullanıcının bileklerine, ellerine ve yüzüne serin bir havanın vurmasını sağlıyor.

62 Dolar Olna bu ürün Şuan Türkiye’ye ulaşmış değil.

Klimalı Klavye Serinletiyor. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

En ucuz cep telefonu hangisi? Bulut Depolamada Hesapların Kontrolü – Yönetimi Adsl Kota Neden Aşıyor ? Hangi İşletim Sistemini Tercih Etmelisiniz ? Cam Çeşitleri ve Kullanım Alanları Birbirinden Şık Mutfaklar Enfesdekor.com’da Sizlerle!

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır