Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kelliğe Son-Seyrek Saçlara Son Toppik

Ana Sayfa » Havadan Sudan » Kelliğe Son-Seyrek Saçlara Son Toppik
Kelliğe Son-Seyrek Saçlara Son Toppik

Yüzyılın buluşu olarak da nitelerndirlien toppik 60 sn gibi kısa bir süre içersinde saçlarınızdaki boşlukları doldurup saçlarınızın tamamının gözükmesini sağlıyor

1. Toppik bir ilaç mı? Doktor kontorlünde kullanmam gerekir mi?
Toppik bir ilaç yada krem değildir. Doktor kontrolü olmaksızın istediğiniz ölçüde kullanabilirsiniz. Saçınıza herhangi bir yan etkisi yoktur.
2. Toppik saçlarımın dökülmesine neden olur mu?
Toppik %97 oranında mikrolifler halinde organik keratin molekullerinden oluşmaktadır. İçerisinde saçınız için zararlı hiçbir madde bulunmamaktadır. Kendi sacınız ne kadar dogalsa Toppik te o kadar dogaldır.
3. Toppik’in bileşiminde ne var?
Sac tellerimizin %97 si keratinden olusmaktadır. Toppik bu dogal formule sadık kalarak formulunde %97 oranında mikrolifler halinde organik keratin molekulleri icermektedir.
4. Toppik kullandıktan sonra jole gibi şeyler kullanabilir miyim?
Toppik kullandıktan sonra jole degil ancak sekil verici spreyler kullanabilirsiniz. Ozellikle Toppik Spray i kullanmanızı tavsiye ederiz.
5. Toppik Kaşıntı döküntü yada alerji yapar mı?

Hayır Toppik kesinlikle kaşıntı, alerji veya döküntü yapmaz. %97 organik keratin moleküllerinden oluşmaktadır.
bullet 6. Yağmurlu havalar da toppik saçımda dağılır mı?
Siddetli ruzgar, yagmur veya terleme de bile akmaz, bulasmaz leke Bırakmaz.
7. Terden başım ıslandığında Toppik etkisini kaybeder mi?
Başınızın terlemesi durumun da Toppik kesinlikle akmaz etkisini kaybetmez.
bullet 8. Yakından bakıldığında Toppik kullandığım belli olurmu?
Saçınızla uyumlu renkte Toppik kullandığınız sürece kesinlikle yakından bakıldığında Toppik kullanıldığı belli olmaz.
bullet 9. Toppik’i herkes kullanabilir mi?
Toppik’i saçı dökülen bay yada bayan herkes rahatlıkla kullanabilir.
bullet 10. Toppik spreyi neden kullanmalıyım?
Toppik uygulandıktan sonra Toppik’in saçınızdaki tutumunu ve dolayısıyla ömrünü arttırmış olursunuz. Bu nedenle daha etkili bir sonuç için sabitleyici sprey kullanmanızı öneririz.
bullet 11. Bir tüp ne kadar zaman da kullanırım?
Bir tüpün için kullanma sayısı saçınızı uyguladığınız alana göre değişmektedir.
Ortalama kullanım suresi ;

* Kucuk Boy >> 1 ay
* Buyuk Boy >> 2 ay
* Dev Boy >> 5 ay

bullet 12. Ürünün kullanımında nelere dikkat etmeliyim?
a. Saçlarınızı duş aldıktan sonra uygulamadan önce çok iyi kurutmayı unutmayın.
b. Toppik’ i seyrelmiş bölgeye serpin (tuz eker gibi) sonra ister el ile ister tarak yardımıyla şekil verin.
c. Toppik’i uyguladıktan sonra sabitlemek için Toppik spreyi kullanmanızı öneririz.
d. İyi bir görüntü için Toppik’i uyguladıktan sonra ön saç diplerinde kalmamasına dikkat edin.
e. Rüzgarlı havalarda Toppik’in saçınızda daha iyi sabitlenmesi için Toppik sprey kullanın.
f. En önemli noktalardan bir tanesi Toppik’i dikkatlice uygulayıp sabitlemektir. Böylece saçınıza doğal görünüm kazandırmış olursunuz.

bullet 13. Size nasıl ulaşabilirim?
Toppik ile ilgili tüm sorularınızı üyelik girişinizi yaptıktan sonra hesabım bölümünde yer alan soru cevap bölümünden sorabilirsiniz. Sizlere en geç 10 saat içerisinde en açık ve net yanıtlarla geri döneriz.
bullet 14. Ürünümü buradan kredi kartı ile satın almak güvenli mi?
* Ödeme sistemimizde kredi kartı kayıtları kesinlikle tutulmamaktadır. Sipariş anında bilgileriniz 128 bit şifrelenmiş olarak direkt bankaya gönderilir. Bankadan dönen onay sonucunda siparişiniz tamamlanır. Kesinlikle kredi kartı numaranız sistemimize kayıt edilmez.
* Toppik.com.tr’de kişisel bilgileriniz koruma altındadır. Üyelik ve sipariş işlemleri gerçekleşmesi sırasında girilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahısların erişiminden ve müdahalesinden korunmaktadır. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu standart, pratik olarak kırılması mümkün olmayan uluslararası bir şifrelemedir.
* İşlemler sürecine girmenizle birlikte güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki nokta vardır. Bunlardan ilki browserınızın alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Örneğin Internet Explorer programında bu sarı renkli bir kilittir. Buna ek olarak içinde olduğunuz sayfanın adresinin başındaki http:// , https:// olarak değişir ve güvenli alanda olduğunuzu ifade eder.
* İşlemlerinizle ilgili bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Üçüncü kişilerin paylaşımına sunulmaz, devredilmez; yalnızca toppik.com.tr personeli ve bankanızca erişilebilir.

bullet 15. Siparişimin gönderim durumunu nasıl öğrenebilirim?
* Sitemizden vermiş olduğunuz tüm siparişleriniz, ortalama 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.
* Siparişinizi takip etmek için sitemize üye girişi yapabilir ve hesabım bölümünde yer alan “sipariş takip” bölümünü kullanabilirsiniz.
* Ayrıca sitemizden yapmış olduğunuz alışveriş sırasında aşağıda listelenen önemli tüm adımlar hakkında size maille güncel statü bilgisi verilecektir.
o Sipariş alımı
o Ödeme
o Ürün tedarik durumu
o Kargo gönderimi / Sevkiyat
* Sipariş verdikten sonra mevcut siparişiniz için teslimat adresiniz değiştirilememektedir.
* Faturınız ürün ile beraber size gönderilecektir, ancak isterseniz fatura adresini, sipariş sırasında farklı adres olarak belirleyebilirsiniz. Bu durumda yine faturanız, sipariş adresinize teslim edilecektir.
* Eğer siparişinizdeki ürünlerin tedarik aşamasında herhangi bir problem yaşanırsa, ürünle ilgili tüm bilgiler toppik.com.tr ekibi tarafından sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize gönderilmektedir.

bullet 17. Siparişimi iptal etmek için ne yapmalıyım?
* Siparişinizi kargolama sürecine girmeden önce iptal etmek için müşteri hizmetleri bölümünde yer alan soru cevap bölümünden sipariş iptal talebinizi gönderebilirsiniz. Toppik.com.tr tarafından gönderilecek teyit mailini takiben ödemenizden herhangi bir kesinti gerçekleşmeden sipariş tutarınız alışverişi gerçekleştirmiş olduğunuz kredi kartınıza iade edilecektir.
* Kargolama sürecine giren siparişini iptal etmek için kargonun tarafına ulaşması durumunda kargo kabul etmeyerek kargonun tarafımıza geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde iptal işlemine giren siparişinize ait tutar, alışverişi gerçekleştirdiğiniz kredi kartınıza kargo tutarı düşülerek iade edilecektir.

bullet 18. Teslim aldığım ürünü nasıl iade ederim
* Oldu da satın aldığınız ürünü iade etmeye karar verdiniz, toppik.com.tr iade süreci aşağıdaki gibi çalışıyor :
o Satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 8 iş günü içerisinde toppik.com.tr’ye iade edebilirsiniz. Öncelikle müşteri hizmetleri bölümünde yer alan soru cevap bölümünden iade talebinizi sebebi ile bize bildirmenizi rica ediyoruz. Sonrasında tarafınıza düzenlenen orijinal irsaliye/faturanız ve iade sebebinizi belirten bir yazı ile iade edebilirsiniz. Önemli olan, ürünün açılmamış kutusunda olması gerekmektedir.
o İade edilecek ödeme tutarı, alışveriş sırasında ödediğiniz kargo ücreti haricindeki ürün tutarıdır.
o Kredi kartı ile yapılan alışverişlerin iade ödemesi, alışveriş yapılan karta yapılmaktadır, başka bir karta veya nakit olarak iade yapılamamaktadır.
o Kredi kartına yapılan iade, toppik.com.tr’nin talimatından sonra, bankaya bağlı olarak 45 gün içerisinde kart hesabınıza yansıtılmaktadır.
o İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda sadece anlaşmalı kargo firmamız olan UPS ile gönderim yapmanız gerekir.
o Satın aldığınız ürünü, hasarsız ve kusursuz olarak teslim alır ve hiç kullanmadan bize iade etmeye karar verirseniz, bu durumda, geri gönderim sırasında kargo ücreti sizin tarafınızdan ödenmelidir. Ürünün, alıcı ödemeli olarak tarafımıza gönderilmesi halinde ne yazık ki ürününüz kabul edilmeyecektir.
o Son vergi tebliği uyarınca, eğer vergi mükellefi değilseniz, iade işleminin tamamlanabilmesi için dikkat etmeniz gereken bir nokta bulunuyor. Almış olduğunuz ürünü iade ederken, toppik.com.tr tarafından kesilen faturada yer alan iade bölümündeki bilgileri eksiksiz doldurup imzalayarak ürün ve faturası / irsaliyesi ile birlikte bize geri göndermelisiniz.
o İadeler mutlaka orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
o Orijinal kutusu ve ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. (Örnek:orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) Bu nedenle ürünü iade gönderirken korumalı bir kutunun içerisine koyarak göndermenizi tavsiye ederiz.

* Özet – İade İşlemleri
o Gönderdiğiniz iade ürün öncelikle, toppik.com.tr iade Bölümü tarafından incelenir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ile 7 gün arasında değişmektedir

Kelliğe Son-Seyrek Saçlara Son Toppik - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

ahmet02 Kasım 2011

ismarladim ama denemedim daha cogu yerde okudum terleyince dökülüyormus diye diskothekte veya fotograf cektirince veya gün isiginda kesinlikle belli olmazmi?

Şahin05 Aralık 2011

SAÇ FİBERİ GERÇEK BİR MUCİZE
Arkadaşlar, Erkekler saç dökülmesi sorunuyla daha çok karşılaşıyorlar. Zor tedavi şartları, çözümsüz vakalar derken depresyonda ardından gelebiliyor. Çünkü, kadınların saçları dökülen erkekleri daha az beğendiklerini düşünüyorum.
Allahtan, bilim insanı şaşırtmaya ve dertlere deva olmaya devam ediyor. Çok kısa biz zamanda daha gür saçlara kavuşmak artık o kadar zor değil.
Saç ekimi, şampuanlar, serum tedavisinden sonra bu kez dudak uçuklatacak cinsten bir çözüm konuşuluyor;
“Fixplant saç fiberleri”.
Fixplant lazer teknolojisiyle mikronize boyutlara indirilmiş saç gürleştirici , yani saç fiberleri; kellik gelişen bölgeye serpildiğinde saçtan ayırt edilemeyen, son derece doğal bir görünüm oluşturuyor.
Fixplant, Saç fiberleri, keratinden oluştukları için saçı da besliyorlar. Statik elektrik ile saçlarla bir bütün oluşturuyorlar. Tüm saç renklerine de uyum sağlıyorlar. Rüzgar, yağmur gibi gibi etkenlerden de özel sabitleyici ile korunabiliyorlar. Sanırım bu çözüm diğer formüllere göre çok daha basit ve ekonomik, Ben kullanıyor ve herkese tavsiye ediyorum.

Uğur18 Eylül 2013

Güvenmediğiniz Tavsiye almadığınız markaları kullanmayın ters etki yapabiliyor dikaktli olun 🙂

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Twitter’da 140 Karakter Üstü Nasıl Yazılır? Nokia 1100 Rekor Kırıyor. Balıkesir’e Uludağ Turizm İle Seyahat edin. Yeni Nesil Akıllı Cam Dönemi Error establishing a database connection Hatası FaceApp Fotoğraflar Nasıl Silinir?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır