Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kayıtlı Yıldız Şifreleri Programsız Görmek

Ana Sayfa » Bilgisayar » Kayıtlı Yıldız Şifreleri Programsız Görmek
Kayıtlı Yıldız Şifreleri Programsız Görmek

Birçoğumuz websitelerine sıkça girdiğimiz halde ‘Beni Hatırla’ seçeneğini işaretleyerek parola girmekten imtina ediyoruz.Bu hareket zamanla girmediğimiz parolalarımızı unutmamıza sebep olabiliyor.Parolalarımız yıldız veya siyah daireler şeklinde ekrana yansıyor.Peki bu durumda Hatırlayamadığımız kayıtlı yıldız şifrelerimizi nasıl görebiliriz ? Birkaç saniyemizi alacak hareketleri size resimli olarak gösteriyoruz.İşlemlerimizi Facebook şifrelerini unutan kullanıcılar daha yaygın olduğu için Facebook üzerinden Mozilla Firefox tarayıcısı kullanarak yapıyoruz.

1. Şifreyi seçin ve fare ile sağ tıklayın.Öğeyi incele seçeneği ile devam ediyoruz.Bu aşamada farklı tarayıcılarda farklı sçeenekler halinde sunulabilir.

1-yildizsifre

2. Karşımıza seçilmiş kod satırı gelecek bu kod satırında sizden isteğimiz type=”password” yazan yerdeki password yazısını silmeniz ve enter tuşuna basmanız.

2-yildizsifre

3. Sadece password yazısını sildikten sonra şu şekilde olması gerekiyor.

3-yildizsifre

Ve yıldız şifre yerini şifremize bıraktı.Tarayıcılar üzerindeki tüm yıldız görünmeyen gizli şifrelerinizi bu şekilde görünür hale getirebilirsiniz.

 

Kayıtlı Yıldız Şifreleri Programsız Görmek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Yıldız Şifreleri Okumak için Program | TeknoAlem.Org || Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu20 Mart 2015

[…] Kayıtlı Yıldız Şifreleri Programsız Görmek ELM Agent Nedir ? Ne işe yarar ? Gözünüzün Önündeki Kıymetli Hazineyi Keşfedin Taşınabilir HDD Alırken Marka Seçimi 3-2-1 Futbol Başlasın ! Dünyaya Düşen Bomba Niteliğinde Asteroidler Bir Web Sitesinin Gelir Kaynakları Artık Balıklarda Araba Sürebiliyor Bilgisayar Teknolojisinin Hızlı Değişimi RealSense; Duygularınızı Anlayan Bilgisayar Facebook Kameradan Sizi İzler mi ? Kol Saatlerinizi Akıllı Saatlere Çevirin ! 850 Yıl Sonra Açılan Mezar UnoTelly ile Sınırları Zorlayın ! Resmi Gazete, Gümrükleme ve Genel Haber Çevirileri Anasayfa / Bilgisayar26 Temmuz 2008Tekno Alem […]

Abdullah16 Nisan 2015

Bilgisayarima girenlerin siflerini boyle cekiyorum. 😀

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Teknoalem Online Çeviri Hizmeti ve Sözlük Bulut Depolamada Ucuz ve Kullanışlı Çözümler Bilgisayar Nasıl Güvenli Tutulur? Kullanıcılara Özel Güvenlik Önerileri Flash sitelerde dizinlenebilecek General Mobile Discovery 2 ve Özellikleri Patates Tüfeği

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır