Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kayıt Tutmayan VPN Programları

Ana Sayfa » Bilgisayar » Kayıt Tutmayan VPN Programları
Kayıt Tutmayan VPN Programları

İnternet yasaklarından ve erişim izinlerinden ötürü, bugünlerde pek çok internet kullanıcısı VPN programlarına yönelmiş durumda fakat iyi VPN nasıl seçilir? Öncelikle indirebileceğiniz sınırsız sayıda ücretli-ücretsiz VPN bulunmakta fakat bunların özellikleri, koruma seviyeleri ve gizlilik ayarları değişmekte.

Ekstra güvenlik arayanların dikkat etmesi gerekenler ise kullanıcı kaydını tutmayan, gezinti geçmişini saklamayan VPN programları. Peki kayıt tutmayan VPN’ler hangileri?

hangi vpn tercih edilmeli

Prıvate Internet Access

PIA, şu anda kullanabileceğiniz en iyi VPN sağlayıcılardan birisi. Daha önce de pek çok ödül kazanan ve büyük organizasyonlar tarafından kullanılan program, hiçbir şekilde kullanıcı verilerini kayıt altında tutmuyor ve 128 veya 256-bitlik koruma sağlıyor.

Tabii böyle bir koruma ücretsiz olarak da sunulmuyor ve aylık en azından 6.95 Dolar ödemeniz gerekmekte.

ExpressVPN

Kısa sürede en popüler VPN servislerinden birisi hâline gelen ExpressVPN, 30 gün para iade garantisiyle geliyor. İnternet üzerindeki aktivitelerinizin hiçbir kaydını tutmadığı gibi, geniş bir VPN protokol aralığı ve 256 bit koruma sunuyor.

Son derece hızlı bir güvenli internet deneyimi sunan ExpressVPN’i aylık 12.95 dolar ödeyerek satın alabilirsiniz.

TorGuard

Aylık yaklaşık 30 TL vererek üye olabileceğiniz TorGuard, son yılların başarılı VPN servislerinden birisi ve güvenliliğinizi de her şekilde garantilediğini iddia ediyor. Zaman damgası veya kayıt tutmayan TorGuard, 128 ve 256 bit şifreleme sistemleri kullanırken, yüzlerce farklı sunucu ve lokasyona da sahip.

Mullvad

İsveç menşeli VPN servisi Mullvad, uygun fiyatıyla dikkat çekerken, üst düzey bir güvenlik ve gizlilik sunuyor. Hem kullanıcılar, hem de kendileri için bunun daha iyi olduğuna karar vererek hiçbir şekilde veri kaydı tutmadıklarını dile getiren Mullvad, OpenVPN protokolüne de sahip ve pek çok lokasyon destekliyor. Bunların arasında Hollanda, Almanya, İsveç, Kanada ve ABD gibi ülkeler mevcut.

Kayıt Tutmayan VPN Programları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Elektrikle Çalışan Taksiler Yolda Cep Telefonunun Çeyrek Yüzyıllık Serüveni Artık Balıklarda Araba Sürebiliyor Facebook Hesabını Silmek [ Geri Dönüşü Olmayan Bir yol ] Domainin Who is Geçmişini Bulmak USB güvenlik Kilidi

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır