Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kaliteli Hizmet Sunan Ümraniye Siemens Servisi

Ana Sayfa » İnternet » Kaliteli Hizmet Sunan Ümraniye Siemens Servisi
Kaliteli Hizmet Sunan Ümraniye Siemens Servisi

İşletmemizde kullanmakta olduğumuz buzdolabı bozulduğunda işlerimiz aksayacağından dolayı telaşlandık ve bize en yakın teknik servis olan Ümraniye ilçesinde hizmet veren “Ümraniye Siemens Servisi” aradık. Sorunumuzun çok acil bir şekilde halledilmesi gerektiğini dile getirdiğimizde anlayışlı ve gayet kibar bir çalışanla muhatap olduğumuzu gördük ve bunun yanında durumumuzun da aciliyetini bildirmemizle birlikte çok erken saatlerde aramamış olmamıza rağmen aynı gün içerisinde inanılmaz seri bir hizmetle karşı karşıya kaldık.


Teknik servise 7/24 ulaşabilmenin yanında karşılaşmış olduğumuz anlayış ve hızlı bir hizmetin üzerine bozulan cihazımızı atölyeye götürmeden yerinde onarmaları Siemens servisinin ne kadar kaliteli, programlı ve alanında uzmanlaşmış bir firma olduğunu göstermektedir. Çekmeköy Siemens Servisi, cihazın yerinde onarım hizmetinin, firmanın gelişen teknolojiye ayak uydurduğunun da ispatı olmaktadır ve bu sayede hem bizler hem de teknik servis zaman kaybına uğramayarak daha seri bir şekilde sorunları çözerek müşteri memnuniyetini daha üst seviyelere çıkartmaktadır.
Teknik servis; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve ocak dönüşümü gibi birçok aletin bozulmasında ve çözümlerinde gerekli hizmeti sunmaktadır. Tüm bunların yanında firma Siemens teknik servisi olmasının yanında özel servis imkanı da sunarak diğer markalarla ilgili sorunların çözümünde de bizlere yardımcı olmaktadır. Kısacası Ataşehir Siemens Servisi müşterilere sunmuş olduğu modern, kaliteli, programlı ve uygun fiyat garantisiyle alanında öncü ve başarılı olan bir firma olduğunu sunduğu hizmetlerle müşteri çevresine göstermektedir.

Kaliteli Hizmet Sunan Ümraniye Siemens Servisi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Bir Web Sitesinin Gelir Kaynakları Kahveden Biodizel Bilgisayarım durmadan Restart Atıyor Çözümü ve Başlıca Restart Nedenleri Instagram Hesabı Nasıl Silinir? Nasıl Kapatılır? Subdomaın ve www Silinen Dosyalar Nasıl Geri Getirilir?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır