Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kablonet > > Uydunet

Ana Sayfa » İnternet » Kablonet > > Uydunet
Kablonet > > Uydunet

Türksat ın internet sağlayıcı firması kablonet geçen günlerde ismini Uydunet olarak değiştirdi.İsim değişikliği ile beraber bir takım tarife değişiklikleri de çıkıyor.Mevcut 512 ,1,2,4,6,8,10 mbıt internet hızlarına 12,16 ve 20 mbit hızları de ekleniyor.Ancak fiyatları oldukça pahalı olan bu tarifeler pek tutacağa benzemiyor işte fiyat çizelgesi

8 Mbit’lik bağlantının aylık ücreti 139 YTL’den 199 YTL’ye, 10 Mbit’lik bağlantının aylık ücreti de 149 YTL’den 499 YTL’ye çıkıyor. Kotalı bağlantı ücretlerinde ise bir değişiklik yok. 3 Mbit’lik ve 5 Mbit’lik bağlantı hızları ise iptal edildi.


Kablonet > > Uydunet - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

ismail abalı08 Ekim 2008

Tamam iyi güzelde bu interneti nereden alacağım bağlantıyı nasıl kuracağım beni arayıp bilgi verirseniz sevinirim ayrıca diğer internet sağlayıcılar gibi 2 ay veya 3 ay sonra fiyatı yükseltiliyormu daha sonrada bağlantı ücreti almıyoruz deyip bize bağlantı yaptığınız fiattan daha ucuza bağlantı yapacağız diye kampanya yapacakmısınız açıklama yaparsanız çok sevinirim.

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Apple Saat i-watch özellikleri ve Çıkış Tarihi Blu-Ray Boyutu 10 Kat Artıyor Ziya Gökalp Hayatı ve Eserleri Sunum Firefox, Adobe Flash’ı Kaldırıyor Internette Doşalırken Mouse Orta Tuşu ile Yapılabilecekler Nikola Tesla kimdir, icatları nelerdir?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır