Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

iWatch Nedir, Özellikleri Nelerdir?

Ana Sayfa » Teknoloji haberleri » iWatch Nedir, Özellikleri Nelerdir?
iWatch Nedir, Özellikleri Nelerdir?

Akıllı saat pazarında giderek artan ürün sayısı, firmaları daha farklı ve yeni ürünler sunmaya itiyor. Çoğunlukla büyük oyuncuların bulunduğu akıllı saat pazarında farklı özellikleri ile kullanıcılara ulaşmak isteyen yeni isimleri de görüyoruz.

Bu yazımızda iWath akıllı saat, iWatch nedir, iWatch özellikleri nelerdir gibi konular hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

iwatch nedir

Akıllı ürünlere olan ilgi, firmaların bu alanda yeni ürünler ve yatırımlar yapmasını sağlıyor. Akıllı saatler arasında Samsung, Sony, Qualcomm ve Microsoft gibi firmalar tarafından üretilen ürünler öne çıkarken Apple tarafından üretilen ve ilk giyilebilir ürün olan iWatch, büyük bir beklenti uyandırdı.

Henüz, hakkında yeteri kadar bilgi olmasa da çeşitli kaynaklarda verilen bilgiler ile iWatch hakkında bazı tahminler yapılabilmekte. 4 -5 milyon adet üretilmesi beklenen saatin çok kısa bir süre sonra piyasaya girmesi bekleniyor. iWatch ve özellikleri hakkında aşağıda bazı bilgiler bulabilirsiniz.

iWatch Akıllı Saat Özellikleri

Yukarıda da belirttiğimiz gibi iWatch hakkında verilen bilgiler oldukça yetersiz olup, bir kısım parçalarının üretiminin başladığı belirtilmekte. iPhone 6 ile birlikte piyasaya sürülmesi beklenen iWatch ve özellikleri şöyle sıralanmakta.

iWatch’da OLED dokunmatik ekranın bulunması beklenirken, saat üzerinde kan şekeri ölçümü, oksijen takibi özellikler de yer alacak. Kesin bir bilgi bulunmasa da iWatch’in pek çok biyometrik değeri de içermesi beklenmekte.

Tahminen ekim ayında piyasaya çıkması beklenen iWatch için yakın bir tarihte daha net bilgilerin paylaşılması beklenmekte.

iWatch Nedir, Özellikleri Nelerdir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

İstanbul Esenyurtta Kiralık ve Satılık 2+1, Kiralık 3 Artı 1 Evler Pil Ömrünü Artıran Su Bazlı Nükleer Pil Resimleri Keserek Fotomontaj Yapmak Windows ve Tarayıcıda İstenmeyen Reklamları Kaldırmak İnternette Gizlilik Hakkında Bilinen Yanlışlar – Öneri Mac’de Hosts Dosyası Nasıl Değiştirilir? Farklı Kaynaklardan Dosya Yükleme

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır