Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İstanbul Esenyurtta Kiralık ve Satılık 2+1, Kiralık 3 Artı 1 Evler

Ana Sayfa » Havadan Sudan » İstanbul Esenyurtta Kiralık ve Satılık 2+1, Kiralık 3 Artı 1 Evler
İstanbul Esenyurtta Kiralık ve Satılık 2+1, Kiralık 3 Artı 1 Evler

İstanbul Esenyurtta satılık evler satıcıyı ve alıcıyı kazandıran evlerdir. Her daim alıcısı hazır olan bu evler yeni yapılmış ve şehir merkezine de yakınlarsa o zaman fiyatları tavan yapabilir. Bu da satıcının işine gelmektedir. Fakat alıcı da böyle bir ev aldıktan sonra çok uzun yıllar ne ulaşım için para ödemekte ne de evin eskimesi yüzünden masraf yapmaktadır. Yani uzun vadede verilen paraları amorti etmektedirler. İstanbul Esenyurtta kiralık 2+1 evler orta diye tabir edilen ne çekirdek ne de geniş ailelerin talepleri doğrultusunda yapılan evlerdir. İstanbul Esenyurtta eşyalı kiralık 3 artı 1 evlerise nispeten daha pahalı evlerdir. Çünkü bir oda daha fazladır ve m2’si de daha fazladır.

İstanbul Esenyurtta satılık evlerden arayanlar mutlaka evin ısı yalıtımına ve hangi cepheye baktığına dikkat etsinler. Manzaraya ya da gösterişe aldanmasınlar. İstanbul Esenyurtta kiralık 2+1 evler ya da İstanbul Esenyurtta kiralık evlerden almayacaklar, ömür boyu oturacakları bir yer satın alacaklar.

İstanbul Esenyurtta Kiralık ve Satılık 2+1, Kiralık 3 Artı 1 Evler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

8-14 Mart Bilim Ve Teknoloji Haftası Kablosuz Hayat Ne Kadar rahat Gmail de “E-Posta yı Geri Al” İşçi Ayakkabısına Ema Ayakkabı İle Sahip Olun Teknoloji ve Tasarım dersinin Yararları Elektronik Seçim Mümkün müdür ?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır