Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İşçi Ayakkabısına Ema Ayakkabı İle Sahip Olun

Ana Sayfa » Havadan Sudan » İşçi Ayakkabısına Ema Ayakkabı İle Sahip Olun
İşçi Ayakkabısına Ema Ayakkabı İle Sahip Olun

İş güvenliğin önemli olması ile işçilerin sağlığının koruma altında olması yapılan işte en önemli kuraldır. İşçi ayakkabısı, iş güvenliğinin olmazsa olmazıdır. İş ayakkabılarının özellikleri, yapılan işte güvenlik ve işçinin sağlığı için önemli bir durumdur.

Demir kundura ayakkabıları, bu işçi ayakkabısını kullanan kişilerin ayağını rahat ettirmektedir. Yapılan işlerde ayaklarda tam olarak bir koruma sağlanması gerekmektedir. İşçi ayakkabısı, üretilen normal ayakkabılardan daha özenle üretilerek standartların çok yükseğine çıkmaktadır. Üretilen farklı çeşitlerdeki iş ayakkabıları farklı birçok testlere tabi tutulmaktadır. Çelik tabanlı iş ayakkabıları ya da kompozit burunlu olan iş ayakkabılarının birçok farklı çeşidi de bulunurken bu ayakkabılar oldukça kaliteli malzemelerden üretilmiş. Kalite açısından çok yüksek özelliklere sahip olan bu ayakkabılar için en önemli faktörlerden biri ise dayanıklı olmasıdır. Her türlü ortamda güvenliğin yanı sıra rahatlık sağlaması hedeflenerek dayanıklılık testlerine tabi olur.

Ema iş ayakkabılarının ise birçok özellik ve çeşitleri bulunmaktadır. Örneğin kompozit burunlu iş ayakkabıları darbe direncine karşı oldukça dayanıklıdır. Paslanmaz olması nedeniyle uzun süreli kullanım sağlar. Elektrik, sıcak ve soğuk ortamlara karşı dirençlidir. Ayrıca diğer ağır çelik burunlu ayakkabıların yanı sıra ayaklara ağırlık yapmaz. Genellikle her türü ayak yapısına uymaktadır. Başka bir ayakkabı çeşidimiz olan Tay SD işçi ayakkabısı kevlar ya da çelik tabanlı olarak üretilmiştir. Numara seçenekleri bakımından, 40 numaradan başlayarak 47 numaraya kadar çeşidi bulunmaktadır. Süet deriden üretilmiştir ve deri tamamen %100 sığır derisidir. Tay SD ayakkabısının içyapısı olarak ise, yüksek taban ve ayakkabının nefes alması özellikleri bulunmaktadır. Nefes alma özelliği ile terlemelere ve bununla beraber gelebilecek ayak rahatsızlıklarını engeller. Aşınmalara karşı dayanıklılığı ile içinde astar bulunmaktadır. Ayak konforu çok önemlidir. Bu yüzden taraklı ayak yapısına karşı uygun olup içi geniş ve rahattır. Taban kısmı çift katlı olup oldukça hafiftir. Darbe emici özelliği ile kullanan kişi için konfor sağlamaktadır.

İşçi Ayakkabısına Ema Ayakkabı İle Sahip Olun - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Easy Video Cutter Video kesme Programı Telefonu Daha Hızlı Şarj Etme Yolları Atatürk’ün Anı Örneği Gmail Drive-Sanal Disk İlginç ve Yapımı Basit  icatlar Geçmişten Günümüze İletişim Araçları

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır