Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

iPhone 6, 8 MP Kamera ile Gelebilir

Ana Sayfa » Cep Telefonu » iPhone 6, 8 MP Kamera ile Gelebilir
iPhone 6, 8 MP Kamera ile Gelebilir

iPhone 6’dan yüksek kalitede megapiksel yapılı bir kemara bekliyorsunuz, yaşayacağınız hayal kırıklığına şimdiden hazır olun.

iphone-6-kamera

Geçtiğimiz günlerde yapılan MWC 2014 etkinliği ile birlikte Sony Xperia Z2 ve Samsung Galaxy S5 piyasaya 20.7 MP ve 16 MP çözünürlüğüne sahip kameralarla çıkması beklenirken, iPhone 6’nın kamerası ile ilgili teknoloji gündeminde dolaşan söylentiler, bir anda Apple kullanıcılarında şok etkisi oluşturdu.

iPhone 6 özellikleri şimdiden yavaş yavaş internete sızmaya başladı. Apple’ın yeni amiral gemisinin kamerası sadece 8 MP çözünürlüğe sahip olacak. Bu da geçen yılın iPhone ile aynı çözünürlüğe sahip olacağı anlamına geliyor. Fakat, değerlendirmenler, Apple’ın yeni kamerasının üstün özellikleri ile birlikte rakiplerinden ayrı olacağını ve bu yönde Apple’ın çalışma yaptığını düşünüyor.

Apple, yeni akıllı telefonunun kamera bölümünde yer alan lenslerde tamamen safir kullanacak ve rakiplerine fark atarak, piyasadaki en kaliteli kameraları üretmesi bekleniyor.

Telefon kameralarında yer alan çözünürlük boyutları aslında okadarda önemli değil, bunu en iyi HTC One’ın 4 MP çözünürlüğe sahip olan akıllı telefonunun oldukça kaliteli bir görüntüsü olduğundan anlayabiliyoruz. Mobil cihazların kameralarında kullanılan yazılımın, ışık ayarlarının ve lens kalitesinin, fotoğrafın kalitesini direk olarak etkilediği herkes tarafından biliniyor ve Apple’da bu detaylara önem vererek, farkını ortaya koymak istiyor.

iPhone 6, 8 MP Kamera ile Gelebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Hıçkırık için % 100 Çözüm Kar Neden Beyaz Renklidir ? Tictoc Nedir? Nasıl Kullanılır? Nero Alternartifi Üstelik Ücretsiz Anı ( Hatıra ) Türü Sunum Slayt Gösterisi Eski Internet Explorer Sürümlerine Veda Zamanı

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır