Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İOS 8 – Güncelleme Sonrası Olumlu ve Olumsuz Etkiler

Ana Sayfa » Teknoloji haberleri » İOS 8 – Güncelleme Sonrası Olumlu ve Olumsuz Etkiler
İOS 8 – Güncelleme Sonrası Olumlu ve Olumsuz Etkiler

17 Eylül’de Apple tarafından kullanıma sunulan İOS 8 ilgi ile beklenirken büyük bir kullanıcı kitlesi tarafından eleştirilere maruz kaldı. Özellikle iPhone 4s kullanıcılarının şikayetçi olduğu İOS 8’ için ilk izlenimlere aşağıda göz atabilirsiniz.

ios 8 hataları

Bu yazımızda İOS yüklemeli miyim, İOS 8 güncellemesi, iPad İOS 8 güncellemeleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Apple tarafından geçtiğimiz gün kullanıcılara sunulan İOS 8, hem iPhone hem de iPad kullanıcıları tarafından tepki ile karşılandı. Klasik her sürümde yaşanan sorunlar dışında Apple ürünlerinde pek de rastlanmayan kasma sorunları kullanıcıları rahatsız etmiş durumda.

İOS 8 Güncelleme Sonrası için Uyarılar

17 Eylül itibariyle Apple kullanıcılarına sunulan İOS 8, iPhone 4s ve üzeri modellere sahip telefonlar ile tabletler de kullanılabiliyor. Özellikle bir önceki yıl çıkan İOS 7 ile pek çok kullanıcı şikayeti ile karşılaşan Apple, yeni sürümünde önemli bir iyileştirme yapmış gibi görünmüyor.

Hem ülkemizde hem de dünya genelinde İOS 8 güncellemesi yapan pek çok kullanıcı özellikle iPhone 4S modelinde güncellemenin yapılmaması yönünde uyarılarda bulunuyor. iOS 8 ile gelen pek çok yenili bu modelde kullanılamazken aynı zamanda telefonunda oldukça sorunlu bir hale gelmesine neden oluyor.

Güncelleme yapılmaması yönünde yapılan uyarının en önemli nedeni olarak 3.5 inç ekran boyutuna sahip modelin yeni sürüme uyumlu olmaması gösteriliyor. Özellikle ekranı dolduran klavye ve QuichType özelliği ürünün kullanışsız hale gelmesine neden oluyor. Yine performans açısından da oldukça kötü bir etkisi olan İOS 8, 5s ve üzeri sürümlerde daha etkili olacak gibi görünüyor. Sunulan yeni sürümün bağlantı seçenekleri, çözünürlük ve kullanım kolaylığı açısından ise beğeni topladığı görülmekte.

İOS 8 – Güncelleme Sonrası Olumlu ve Olumsuz Etkiler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Teknolojik Ürünleri Kullanırken/Satın Alırken Yapılan Hatalar Müslüman Bilim Adamları ve Buluşları Web Sitenize Msn Ekleyin PowerPoint Slaytlarını Video Yapma Kol Saatlerinizi Akıllı Saatlere Çevirin ! Otomobillerin Teknolojik Gelişimi Arabanın  Tarihi

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır