Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İnstagram’ın En Büyük Problemi Ne? CEO Açıkladı

Ana Sayfa » Teknoloji haberleri » İnstagram’ın En Büyük Problemi Ne? CEO Açıkladı
İnstagram’ın En Büyük Problemi Ne? CEO Açıkladı

Adam Mosseri instagramın başında olan kişilerden birisidir. Adam Mosseri İnstagramdaki kişisel hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı. Mosseri birçok farklı konuyu ele aldı ve instagramın 2020’deki hedeflerinden de bahsetti.

İnstagram 2019 yılında hareketli bir dönem geçirdi. Pek çok yeni özellik denedi ve bazı özellikleri de kaldırdı. Platformda yapılan en büyük değişiklik ise takip sekmesinin kaldırılması oldu. Bu özelliği çoğu insan tarafından beğenilse de bazıları tarafından pek hoş karşılanmadı.

2019 da test edilen bir başka özellik ise beğeni sayılarının gizlenmesi oldu. Bu işlem resmi olarak kayıtlara geçmese de birinin fotoğraflarına gelen beğenilerin başkaları tarafından görünememesini içeriyordu. Şirket 2019 yılında hareketli bir dönem geçirince acaba 2020 de neler olacak soruları kullanıcılar tarafından merak edilmeye başladı.

2020 Yılındaki Öncelikler

Adam Mosseri İnsagram üzerinden paylaştığı hikayelerde takipçileri ile soru cevap yaptı ve merak edilenleri cevapladı. Mosseri bu etkinlik kapsamında pek çok farklı soruya cevap verdi.

  • Mosseri’ye gelen sorulardan bir tanesi şuan şirketin karşılaştığı en büyük problem idi. Mosseri en büyük sorumluluğun insanların refahı olduğunu açıklarken en büyük zorluğun ise rekabet olduğundan bahsetti.
  • Gelen sorulardan bir tanesi de İnstagramın hedefinin ne olduğu yönündeki soruydu. Bu sorunun cevabına da insanları sevdiği şeylerle ve insanlarla buluşturmak olduğunu açıkladı.

Bunların yanında 2019’un en çok tartışılan beğenilerin gizlenmesi ile ilgili soruya da cevap verdi. Bunun kesin olmadığını ve hala üzerinde çalışıldığını belirtti. Soruların içerisinde en dikkat çekeni ise 2020 öncelikleri ile ilgili olandı. Mosseri bu soruya son şekli hala vermediklerini fakat üzerinde çalıştıklarını söyleyerek cevap verdi. ABD seçimleri, gizlilik, hikayeler konusunda çalıştıklarını ve büyümeye devam ettiklerini de sözlerine ekledi. Mosseri şirketin 2020 öncelikleri hakkında da konuşmalar yaptı. Güzel bir soru cevap yapan Mosseri kullanıcıların aklındaki pek çok soruyu da yanıtlamış oldu. Bu açıdan güzel oldu. Mosseri ara ara böyle soru cevaplar yaparak kullanıcıların aklındaki soru işaretlerini giderebilir. Mosseri 2019 yılında hareketli bir dönem geçirdiklerini de belirtti.

İnstagram’ın En Büyük Problemi Ne? CEO Açıkladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

WhatsApp’ta hareketli GIF nasıl gönderilir? Windows 9 Teknik Özellikler, Fiyatı ve Çıkış Tarihi İOS 8’de Pil Ömrü Nasıl Artırılır? Hangi DNS Kullanılmalı,Tercih Edilmeli Websitesi Nasıl Açılır ? Gta 4 ü Bilgisayarım Kaldırır mı?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır