Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Ana Sayfa » İnternet » Instagram Videoları Nasıl İndirilir?
Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Instagram videoları nasıl indirilir konusunda kafanızda soru işaretleri varsa yazımızı okuyarak konu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Instagram platformu bildiğiniz üzere günümüzdeki en çok kullanılan sosyal medya konumunda karşımıza çıkmaktadır. Fotoğraf ve video paylaşılan bu mecrada videoları indirmek isteyen kişiler de olmaktadır. Fakat Instagram özelliği olarak maalesef başkasının paylaştığı veya kendi paylaştığınız videoları indirme gibi bir şansınız yoktur. Aynı durum fotoğraflar için de geçerlidir. Peki bu durumda ne gibi alternatif yöntemlere yönelebiliriz, Instagram video indirme için ne yapabiliriz sorularını sizler için cevaplayacağız.

Instagram Videoları Nasıl İndirilir

Instagram Video ve Fotoğraf İndirme

Instagram’a ait video ve fotoğrafları indirebilmeniz için karşınızda iki alternatif seçenek olacaktır. Bunlardan ilki başka sitelerin yardımı ile indirme başlatmaktır. Bu alanda hizmet veren DownloadGram alanının en popüler sitelerinden biridir. Yine de Google’a “Instagram video download” yazarak alternatif sitelere göz atabilirsiniz. Burada tek problem, indirmek istediğiniz video veya görselin paylaşıldığı hesabın herkese açık olması gerekmektedir. Gizli hesaplar için bu taktik maalesef işe yaramamaktadır. Hesabı açık olan profilin videosundaki seçenekler kısmına gidip bağlantıyı kopyala seçeneğine bastığınızda indirme sitesine linki yapıştırın ve indirme işlemini başlatın.

Bir diğer alternatif yöntem ise telefondan veya bilgisayardan sadece videonun bulunduğu alanı ekran kaydına almak olacaktır. Bu seçenek için harici ekran kayıt programları indirebilir, bilgisayarlarda Windowslar için Screen Recorder özelliğinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Ekleyen :Batuhan AkdenizTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Instagram Videoları Nasıl İndirilir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Youtube Premium Nedir?

Youtube Premium Nedir? 27 Temmuz 2019

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

BigDog:En Gelişmiş Dört Ayaklı Robot Facebook Otomatik Video Oynatma Özelliği Nasıl Kapatılır Mavi Ekran Hatasını Engelleme Programı 4K Televizyon Önerileri – En iyi 4K Televizyon Modelleri İnternette Çevrimiçi Hareketleri Gizleme Önerileri A – B – C Class Ip Nedir ?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır