Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Hızlı ve Güvenilir 5 Tarayıcı

Ana Sayfa » İnternet » Hızlı ve Güvenilir 5 Tarayıcı
Hızlı ve Güvenilir 5 Tarayıcı

Mevcut tarayıcılar size yetmiyor ya da alternatiflerini mi arıyorsunuz? Tarayıcınız ile web üzerinde özgüre sörf yapmak istiyor fakat engellere mi takılıyorsunuz. Aşağıda sizler için derlediğimiz 5 web tarayıcısı hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

en iyi 5 tarayıcı

Bu yazımızda hızlı ve güvenilir tarayıcılar, web tarayıcıları, en iyi tarayıcılar gibi konulara göz atabilirsiniz.

Cyberfox – 64 Bit’e Özel

Cyberfox, Firefox 64 bit özel sürümü olarak bilinmekte. 64 bit olması nedeniyle 4 GB ve üzeri RAM’e erişebilen tarayıcı, hali hazırda Firefox eklentilerini de desteklemekte. İşletim sisteminiz 64 bit ve iyi bir tarayıcı arıyorsanız Cyberfox tam size göre.

Tor – Bilgilerinizi Gizleyin

Deep Web ile bilinirliği artan Tor, internet üzerinde gezinirken kimliğini gizlemek isteyenlerin sıkça kullandığı bir tarayıcı olarak bilinmekte. Tor yalnızca kimlik bilgilerinizi gizlemekle kalmıyor aynı zamanda internet erişimizde ki engelleri de ortadan kaldırıyor.

SRWare Iron – Chromium Farkıyla!

Google Chrome’un bir benzeri olan bu tarayıcı Chromium alt yapısı ile hazırlanmıştır. Chrome’dan farklı olarak kullanıcılara daha fazla gizlilik vaat etmekte.

Comodo Dragon – Güvenilir Gezinti

Yine Chromium alt yapısına sahip olan bir diğer tarayıcı ise Comodo Dragon. Comodo Dragon, Chrome’dan farklı olarak bilgilerin gizli kalacağını ve güvenli şekilde korunacağını iddia ediyor. Ayrıca tarayıcı üzerinde yer alan güvenlik birimi ile geçersiz SSL sertifikaları ve zararlı web sayfaları önceden belirlenerek engelleniyor.

Pale Moon

Firefox’un bir benzeri olan Pale Moon, Firefox alt yapısı ile hazırlanmış bir tarayıcıdır. Firefox’dan en önemli farkı ise daha hızlı olması olarak gösteriliyor.

Hızlı ve Güvenilir 5 Tarayıcı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

WordPress Rastgele Yazı Web Siteniz İçin BackGround [ Arkaplan ] iWatch Nedir, Özellikleri Nelerdir? Acaba Beğenecek mi ? Fazla Kilolara Lida Angry Birds Epic ile RPG Keyfini Yaşama Vakti

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır