Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Hangi VPN Kullanılmalı, Ücretsiz VPN Hizmeti

Ana Sayfa » Makalelerimiz » Hangi VPN Kullanılmalı, Ücretsiz VPN Hizmeti
Hangi VPN Kullanılmalı, Ücretsiz VPN Hizmeti

VPN ya da Türkçe ifadesi ile sanal özel ağ, ülkemizde son birkaç yıldır yaygınlaşan bir kavram haline geldi. Özellikle internet üzerinde yaşanan engellemeler ve izlenme tehdidi, kullanıcıları VPN hizmetini daha fazla kullanmaya yönlendirdi.

en iyi vpnler

Bu yazımızda en iyi vpn hizmeti, hangi vpn kullanılmalı, ücretsiz vpn’ler hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Sanal Özel Ağ olarak tanımlanan VPN, kullanıcıların yasaklı sitelere girmesini ve internet üzerinde takip edilemeden daha güvenilir bir şekilde gezinmesini sağlamaktadır. Her ne kadar veriler servis sağlayıcı tarafından sunulsa da bugün daha güvenli ve sağlıklı internet için VPN hizmeti kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılıyor. Aşağıda sizler için hazırladığımız bazı VPN hizmetlerini hem bilgisayarınız hem de İOS, Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınız da kullanabilirsiniz.

En İyi Ücretsiz VPN Hizmeti, Hangi VPN Kullanılmalı

Spotflux Lite

Tarayıcı üzerinde eklenti ile kullanılan Spotflux Lite, diğer VPN hizmetlerine göre daha detaylı ve etkili çözümler sunabiliyor. Şu anda yalnızca Google Chrome üzerinde kullanılabilse de diğer tarayıcılara da yakında hizmet verecek gibi görünüyor.

Tunnel Bear

Hem ücretli hem de ücretsiz kullanım için imkan tanıyan Tunnel Bear, ücretli kullanıcılarına ABD üzerinde Kanada, İngiltere, Almanya, Fransa ve Japonya lokasyonlarında bulunan sunucularda hizmet verirken, ücretsiz kullanıcılarına ise 500 MB sınırlama ile hizmet veriyor.

Hotspot Shield

En çok tanınan ve kullanılan VPN uygulamalarından birisi olan Hotspot Shield, ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı şekilde kullanıcılara sunuluyor. Ücretsiz sürümde reklam barındırmasına rağmen herhangi bir sınırlama bulunmuyor.

Hangi VPN Kullanılmalı, Ücretsiz VPN Hizmeti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Barkod Sistemleri

Barkod Sistemleri 05 Eylül 2019

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Yeni Audi A3 Ve Resimleri Crossword Forge Bulmaca Hazırlama Programı Faraday Future FF19 isimli elektrikli aracını tanıttı Windows Açılışında Açılan Programlar Nasıl Kapatılır? Hazır Web Sitesi ile Firma Sitesi Kurun Atatürk’ün Bilim Anlayışı ve Eğitime Verdiği Önem

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır