Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Hangi Modem Ne Amaçla Alınmalı – Airties İnceleme

Ana Sayfa » Bilgisayar » Hangi Modem Ne Amaçla Alınmalı – Airties İnceleme
Hangi Modem Ne Amaçla Alınmalı – Airties İnceleme

Pek çoğumuz servis sağlayıcılardan aldığımız modemleri kullanıyoruz. Fakat çoğu zaman kullanmış olduğumuz modemin ihtiyaçlarımızı karşılamadığından şikayet ederiz. Airties Air 5760, Air 2610, Air 4820 isimleri ile tanıttığı modemlerini yalnızca internet erişimi için değil aynı zaman da daha iyi bir performans içinde yeniledi.

airties modemler

Bu yazımızda hangi modem ne amaçla alınmalı, airties modem inceleme gibi konular hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

İnternet erişiminde kullandığımız modemler kimi zaman ihtiyaçlarımızı karşılamayabiliyor. Airties tarafından kullanıcılara sunulan üç yeni modem ile daha hızlı veri aktarma ve video izleme keyfi vaat ediliyor. Airties yeni ürettiği modemlerinde erişim hızının 1.7 Gbit’e çıkarırken daha hızlı veri aktarma, daha akıcı oyun oynama ve video izleme şansı sunuyor.

Aşağıda Airties tarafından kullanıcılara sunulan dört yeni modem ve kullanım tercihleri yer almakta.

Air 5760 – Daha hızlı müzik, oyun ve uygulama keyfi

Air 5760 hali hazırda mevcut olan internet alt yapısı ile uyumlu olup ADSL, VDSL ve Fiber internet için kullanılabilmekte. 3X3 802.11ac ve 2X2 802.11n teknolojisi ise daha hızlı film, oyun, müzik ve video keyfi sunan modemde iki USB portu bulunup, bellekte yer alan tüm bilgileri ağdaki bilgisayarlara aktarabilme özelliğine sahip.

Air 2610 – Yüksek hız ve performansın tadını çıkarın

Air 2610 modeli ile Airties kullanıcılara 802.11ac teknolojisini ve Wireless özelliğini sunuyor. Modemin en önemli özelliği olarak HD video ve uygulamaları akıllı teknolojisi sayesinde ağda yer alan cihazlar ile paylaşması diyebiliriz.

Air 4820 – Kablosuz veri paylaşımı

Air 4820 ile kullanıcılara daha hızlı ve etkin bir şekilde video paylaşımı imkanı sunulmuş. Yalnızca kablosuz ağ üzerinde aynı anda on farklı cihaza Air 4820 ile aktarım yapılabilmekte. Ayrıca diğer modellerde olduğu gibi 4820’de de erişim hızı 1.7 Gpbs’ye çıkabilmekte.

Hangi Modem Ne Amaçla Alınmalı – Airties İnceleme - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Yeni Hayalet Uçak FA-37 Talon İlk Işınlanan Haber Spikeri Virüslerin En Hızlısı Ağların Başbelası Firefox, Adobe Flash’ı Kaldırıyor Direksiyonsuz Mercedes SCL600 ve Resimleri Flash Bellekler için Autorun özelliğini kapatmak ( Autorun.exe )

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır