Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda

TeknoAlem.org || Keşfedilmeyi bekleyen bir blog

Teknoalem.org Keşfedilmeyi bekleyen bir blog sloganıyla 2 blogger tarafından 2008 yılının Temmuz ayında WordPress alt yapısı ile kurulmuş , Alemin Teknoloji ve Tasarım blogu olarak yayım hayatına devam eden bir teknoloji ve tasarım blogudur.2012 yılında .net uzantısını da bünyesine katmış olmaktan gurur duyar.

İnternette 5.yılına giren TeknoAlem Türk internet kullanıcılarını teknolojik gelişmelerden haberdar etmeyi ve başta genç teknoloji kurdu  internet kullanıcılarını bilgilendirme ve bilinçlendirmeyi amaçlamaktadır.

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu olma yolunda ilerleyen blogun  içeriği internet kullanımında ipuçları,teknolojik ürünlerin kullanımı ve tasarım kaynakları üzerinedir.İçeriği özgün olmakla beraber bazı websiteleri ve yerel dergiler bu yazıları kaynak göstererek kullanmaktadır.Takip eden TeknoAlem okuyucuları az olsa da tutucu ve sıkı takipçidir.

Kategorilerin içeriği hakkında örnek verilecek olursa ;

Teknoloji haberleri, Webmaster, Bilim Adamları ve İcatları,Teknoloji ve Tasarım,internet  olmak üzere birçok alt kategoriye sahiptir.

Teknoloji haberleri kategorisi altında yer alan haberler dünyada olup biten teknolojik gelişmelerin ve bu çalışmaları yürüten şirketlerin ürünleri hakkında haberler sunulmaktadır.

Webmaster kategorisinde; Webmasterlar için gerekli yazılımlar ile webmasterlara yardımcı olacak ipuçları yer almaktadır.

Teknoalem.org’un genel olarak kullanıcı kitlesini teknolojiyle içli dışlı olan gençler oluşturmaktadır.Kullanıcılar aradıkları içerik dışında herhangi bir konuya yönlendirmemek için gerekli etiketler yazılara eklenmekte böylece aradığını bulan kullanıcılar siteye erişim sağlamaktadır.Kullanıcıların çoğunluğu arama motorları vasıtası ile TeknoAlem.org’u ziyaret etmektedir.Diğer web siteleri gibi Google en çok kullanıcı gönderen arama motoru…

 

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Android Cihazlarda Verileri Nasıl Koruyabiliriz? Sabunlar Baz Olduğu Halde Neden PH 5.5 Toz torbasız süpürgenin mucidi James Dyson ile tanışın iPhone’da fotoğraf ve rehberi yedekleme Bilgisayarın Yaşını Öğrenme 4K Televizyon Önerileri – En iyi 4K Televizyon Modelleri

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır