Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Gtalk İle Artık Görüntülü Görüşebileceksiniz

Ana Sayfa » Teknoloji haberleri » Gtalk İle Artık Görüntülü Görüşebileceksiniz
Gtalk İle Artık Görüntülü Görüşebileceksiniz

Google un chat servisi olan Gtalk belkide pek fazla tutulmamasının sebebiydi görüntülü konuşmanın olmaması.Ve sonunda google bunu farketti galiba ve yine yaptı yapacağını.Gtalk ile artık görüntülü ve sesli olarak görüşebileceksiniz üstelik google kalitesiyle.Kalite diyorum çünkü misal bir Msn messenger üzerinden yapılan görüntülü konuşmada ses ve görüntünün sık sık takılmasını izliyorduk.Google un altyapısı iyi olacagından bu takılmaların Gtalk ta söz konusu olacagını düşünmüyoruz.Hizmeti kullanmak için mutlaka bir gmail hesabınızın olması gereklidir.

Since sometimes reading “lol” doesn’t deliver the same punch as actually hearing your friend laugh at your jokes, you can now use voice and video capabilities in your Gmail chat. From within Gmail, you can have an actual conversation with someone (seriously, out loud), or even chat face to face over video.

Here’s what you’ll need to get started:

  • Download the Gmail voice and video chat plug-in, quit all open browser windows, and install the plug-in.
  • Sign in to Gmail.
  • In the Chat section of your Gmail, select the contact you want to call. If they have a camera icon next to their name, you can make a voice or video call to them; just click Video & more.

If your friend doesn’t have a camera next to their name in your chat list, you can invite them to download the Gmail voice and video chat plug-in from the Video & more menu in a chat window. Even if your friend doesn’t have a video camera, you can still make a voice call or a 1-way video call.

Gtalk İle Artık Görüntülü Görüşebileceksiniz - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Yeni Hayalet Uçak FA-37 Talon 20. Yüzyılda Gelişen Bilim ve Teknoloji Hangi Modem Ne Amaçla Alınmalı – Airties İnceleme Bilgisayarı Televizyon Olarak Kullanma Yöntemleri Yıldız Şifreleri Okumak için Program Silindir Biçiminde Güneş Enerjisi Panelleri.

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır