Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Google Play İndirme Bekleniyor Hatası

Ana Sayfa » Cep Telefonu » Google Play İndirme Bekleniyor Hatası
Google Play İndirme Bekleniyor Hatası

Google Play indirme bekleniyor hatası son zamanlarda Android kullanıcıları tarafından sıkça karşılaşılan bir hata olmuştur. Google Play üzerinden bir şey indirmeye çalıştığınızda veya güncelleme yaptığınızda bu hatayı alıyorsanız çok basit çözümler üretebilirsiniz. Böylece yapmanız gereken indirmeler için önünüzde hiçbir engel bırakmamış olursunuz. Daha fazla detaylar için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Google Play İndirme Bekleniyor Hatası Nasıl Çözülür?

Google Play İndirme Bekleniyor Hatası

Google Play indirme bekleniyor çözümü için uygulamanız gereken birkaç adım olabilir. Öncelikle indirme bekleniyor hatasının kendinizden kaynaklanmadığından emin olun. Eğer aynı zamanda yüksek boyutlu bir uygulama veya oyun indiriyorsanız sistem yeni başlattığınız indirmeyi beklemeye alacaktır. O yüzden indirme bekleniyor hatası görmeniz normal bir durumdur. Eğer diğer indirmenin bitmesini beklemeden başka indirme yapmak istiyorsanız da aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

  • Google Play’i açın ve menü tuşuna basarak “Uygulamalarım ve Oyunlarım” bölümüne gidin.
  • Burada indirme kuyruğunda olan tüm uygulamalar ve oyunlar karşınıza çıkacaktır.
  • Aynı ekranda sağ üst köşeden “Tüm indirmeleri duraklat” seçeneğine basabilir, veya tek tek uygulamaların yanındaki çarpı işaretinden indirmeyi durdurabilirsiniz. Böylece yeni indirmek istediğiniz uygulamada indirme bekleniyor hatası almayacaksınız.

Ağ Ayarlarını Yönetin

Hatanın bir diğer çözümü ise ağ ayarlarını kontrol etmek olacaktır. Google Play’i açın ve ayarlar bölümüne girerek “Uygulama İndirme Tercihi” alanına tıklayın. Burada indirme tercihinizi “Herhangi bir ağ üzerinden” olarak güncelleyin. İndirmek istediğiniz uygulama böylece her ağda indirilebilir olacaktır.

Ekleyen :Batuhan AkdenizTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Google Play İndirme Bekleniyor Hatası - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Cisimleri Havada Tutmak artık Mümkün Anılarınızı Silmek İster Misiniz? Bu Mümkün! Facebook Oyun Davetleri Nasıl Engellenir Tubitak’a Sorulan ilginç Sorular ve Yanıtları 21. yüzyılın en önemli 3 bilim adamı Numara taşınırken dikkat edilmesi gereken hususlar

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır