Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Google İnbox Nedir? Neleri Getiriyor?

Ana Sayfa » Teknoloji haberleri » Google İnbox Nedir? Neleri Getiriyor?
Google İnbox Nedir? Neleri Getiriyor?

Henüz tam olarak kullanıma sunulmasa da pek çok kullanıcı tarafından ilgi ile karşılanan Google Inbox, Gmail’den sonra gelen kutusunun yeni adayı olarak öne çıkıyor. Inbox, vaat ettikleri ile gelen e-postaları analiz ediyor ve mail kutusunda oluşan karmaşıklığı sona erdiriyor.

google inbox özellikleri

Bu yazımızda Google Inbox nedir, Google Inbox neleri vaat ediyor, Google Inbox özellikleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Google’ın yeni uygulaması olarak öne çıkan Google Inbox, e-postaları analiz ederek meydana gelen karmaşıklığı önlemeyi amaçlıyor. Her ne kadar gönderilen postalar üzerinde bir hakimiyeti bulunmasa da e-postanın daha kullanılabilir olması açısından gelecek vaat ediyor. Google Now ile entegre olarak çalışan Inbox, hem Google üzerinde hem de Android ve iOS’da oldukça verimli bir şekilde çalışıyor.

Google tarafından yapılan açıklamalarda yeni uygulama Inbox’un Gmail’in yerini almayacağı ancak Gmail’in eksiklerini kapatma yönünde hizmet sunacağı belirtildi. Çalışma mantığı içerisinde kişisel e-postalara daha fazla ağırlık veren uygulama Gmail üzerinde yapılan değişiklikleri doğrudan algılayarak Inbox’a yansıtıyor.

Yine resim ve çeşitli belge tarzında gönderiler gelen kutusu üzerinde liste olarak sunulurken e-posta açılmadan içeriğin görüntülenmesi sağlanmış. Yine Highlights olarak sunulan özellikte dokunarak arayabileceğiniz numaralar, uçuş bilgileri gibi pek çok detay bulunmakta. Fakat Inbox’un en dikkat çekici özelliği olan akıllı sıralama, onay bekleyen e-postalardan faturalara kadar pek çok farklı içeriği sınıflandırmaya yardımcı oluyor.

Google İnbox Nedir? Neleri Getiriyor? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Sahibinden seri ilan sitesi İlanSet hizmetinizde! Teknoloji için Patent Almanın Önemi Facebook Gaming Nedir? Facebook Gaming, Twitch’in Önüne Geçti Online Alışverişte Merak Edilen Konular WhatsApp Telegram’a savaş açtı ! Resimleri Keserek Fotomontaj Yapmak

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır