Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Google+ Hesabı Nasıl Silinir? Nasıl Dondurulur?

Ana Sayfa » İnternet » Google+ Hesabı Nasıl Silinir? Nasıl Dondurulur?
Google+ Hesabı Nasıl Silinir? Nasıl Dondurulur?

Google pek çok alanda olduğu gibi sosyal medya üzerinde de önemli bir etkinliğe sahiptir. Daha önce Buzz ve Orkut ile başlayan serüvende istenilen sonuçlar elde edilemese de firma, Google+ hizmeti ile önemli bir kitleye ulaşmış durumda.

google+ hesabını silmek

Bu yazımızda Google Plus hesabı nasıl silinir, Google Plus hesabı nasıl kapatılır, Google Plus hesabı dondurma gibi konular hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Sosyal ağların birçok yararlı özelliği bulunmasına rağmen, bir süre sonra sıkıldığınızda hesabınızı dondurmak ya da tamamen kapatmak işkenceye dönüşmektedir. Kimi sosyal ağlarda hesabın tamamen silinmesi imkansız kılınırken kimisinde bu özelliğe oldukça zor bir yoldan ulaşıyoruz. Aşağıda Google+ hesabının nasıl kapatılacağı ya da silineceği hakkında bilgiler bulunmaktadır.

Google Plus Hesabı Nasıl Kapatılır? Nasıl Silinir?

Facebook ve Twitter’a göre daha farklı bir kitleye hitap eden ve kullanıcı sayısı açısından geri kalan Google+ hesabınızı, Gmail ve diğer Google servislerini silmeden kapatabilirsiniz. Google hesabınıza plus.google.com/downgrade hesabı üzerinden giriş yaptıktan sonra Google+ ve tüm verilerinizi tek tıkla silebilirsiniz.

Google’a ait diğer servisleri kullanmak istemiyor yada silmek istiyorsanız Google+ üzerinden profili silin ve Google+ özelliklerini kaldırın seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır. Bu ekranda Google+, çevreleriniz ve diğer verilerinizi silmek isteyip istemediğiniz sorulacak ve bu işlem geri alınamayacaktır.

Google+ Hesabı Nasıl Silinir? Nasıl Dondurulur? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

TC Kimliğinizle Sorgulayabilecekleriniz Hangi Modem Ne Amaçla Alınmalı – Airties İnceleme Tictoc Nedir? Nasıl Kullanılır? 100 Kilometrede 1 Litreden Az Yakıt Youtube Girmek için DNS Numaraları WhatsApp’ta mesajlar, fotoğraf ve videolar nasıl yedeklenir?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır