Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Google Chrome Kişiselleşiyor

Ana Sayfa » Teknoloji haberleri » Google Chrome Kişiselleşiyor
Google Chrome Kişiselleşiyor

Kullanıcı kitlesini her geçen gün artıran ve kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunmak amacıyla güncellemeler alan Google Chrome, son yapılan değişiklikleri yeni beta sürümünde kullanıcıların deneyimine sunuluyor.

google chrome özellikleri

Bu yazımızda Google Chrome güncellemeleri, Google Chrome kişiselleştirme, Google Chrome gizli mod gibi konular hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Google Chrome Güncellemeleri ve Kişiselleştirme

Google Chrome yeni beta sürümünde kullanıcılar için başta görünüm olmak üzere pek çok özelliğinde değişikliğe gidiyor. Beta sürümde yer alan değişiklikler arasında ilk dikkat çeken yenilik kullanıcıların profiller arası yaptığı geçiş olarak öne çıkıyor. Yine gizli mod olarak bilinen özellik yeni sürümde görünür bir özellik haline geliyor.

Google Chrome’da değişen bir başka özellik ise kullanıcı profillerine yönelik oldu. Beta sürümle birlikte kullanıcı profilleri tarayıcıda başlık çubuğunun sağ tarafına taşınırken bu yenilikle birlikte ortak kullanıma açık bilgisayarlarda dahi kişiye özel profil seçimi yapılabilecek. Her profilde cookie’ler başta olmak üzere eklenti, uygulama ve gezinti geçmişleri ayrı, ayrı tutulacak.

Yine yeni sürümle birlikte menü çubuğunda kullanıcı simgesi yerine yalnızca kullanıcı ismi gelirken bu simge üzerinde profil özellikleri değiştirilebiliyor. Google Chrome’da en dikkat çeken özellik ise Windows havasını andıran arayüz değişliği olacak gibi görünüyor. Yeni görünümle birlikte misafir modu da dahil olmak üzere tüm ek özellikler ayrı bir pencereye alınıyor.

Google Chrome Kişiselleşiyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Windows 7 Gizli Klasör Oluşturma Kol Saatlerinizi Akıllı Saatlere Çevirin ! Dos Saldırılarını Engellemek Windows’da Sık Kullanılan Komut İstemleri iPad’de ekran kaydı videosu nasıl alınır? ASP’de DB’den Veri Çekerek XML Oluşturma

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır