Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Godaddy Türkçe Firma içi Transfer Hatası

Ana Sayfa » Webmaster » Godaddy Türkçe Firma içi Transfer Hatası
Godaddy Türkçe Firma içi Transfer Hatası

Bugünlerde Domain aleminde büyük bir heyecan söz konusu.Godaddy Türkçe oldu derken kullanımda birkaç sorun ile karşılaştık.

Godaddy de Domainleri hesaplar arası transfer( hesap değişikliği ) yapmak isterken göndermede Geçersiz kimlik hatası ile karşılaştım.Transfer edilecek tarafın e-mail adresini ve kullanıcı adını doğru girmeme rağmen transfer onayı veremedim.Daha sonra yeni iletişim bilgileri seçeneğiyle o problemi aştım e-posta ya gönderilen kod ve güvenlik şifresinin karşı taraftan girildiğinde işlemin gerçekleşmediğini öğrendim.Sonuç olarak Domain Transfer halinde görünmesine rağmen karşı tarafın Gelen Hesap Değişiklikleri panelinde görünmüyordu.

godaddy-hata

Çözüm olarak : Yeni sistemin getirmiş olduğu bu problemi eski sisteme yani İngilizce versiyona geçmekte bulduk.Godaddy hesabınızı yukarıda sol üst köşedeki sekmeden dil seçeneğiyle United Kingdom – English olarak değiştirip işlemleri normal seyrinde gerçekleştirebilirsiniz.

Tam anlamıyla Türkçeye Geçiş yapmadıgı sürece transfer işlemlerinizi İngilizce Yerine getirmenizi öneriyoruz.

Godaddy Türkçe Firma içi Transfer Hatası - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

bsr11 Mayıs 2014

merhaba

godaddy transfer sırasında karşı tarafın id sini bulamama sorununu bende yaşadım. Yazınızı okudum dili ingilizceye cevirdim id girerken yada kullanıcı adında bir hatam olmadığına eminim. Hala aynı sorunu yaşıyorum başka bir öneriniz varmı acaba?

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

ÖSS ve YDS Sonuçları Açıklandı Virüslerin En Hızlısı Ağların Başbelası Uydunet İncelemesi Zombi Ezmece Oyunu Ani Zayıflama Diyeti Vucut Geliştirmek veya Kas Yapmak

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır