Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Gmail de “E-Posta yı Geri Al”

Ana Sayfa » İnternet » Gmail de “E-Posta yı Geri Al”
Gmail de “E-Posta yı Geri Al”

Gmail İnternet kullanıcılarının sıkça başına gelen E-posta’nızı tamamlamadan gönderme ,Yanlış e-mail adresine gönderme gibi sorunları ortadan kaldıran bir uygulama başlattı.

Gmail kullanıcıları, “Lab” bölümüne girerek bazı deneysel özellikleri aktifleştirebiliyor. Yeni eklenenler arasında, gönderdiğiniz e-postayı “geri al” özelliği var. oldukça kullanışlı bu uygulama fazla kullanılacağa benziyor.

Bu özelliği aktif hale getirmek için, sağ üst köşedeki Lab ikonuna tıklamalısınız. Ancak Gmail’in dili Türkçe ise, bu menüye ulaşamıyorsunuz. İlk başta dili İngilizce yapın. Ve daha sonra sağ üstte yeşil ikonu göreceksiniz:

Özellik olarak “Undo Send” adı altında göreceksiniz; bunu etkin hale getirin. (Enable).

Arabirim dilini isterseniz sonra tekrar Türkçe yapabilirsiniz.

Ve daha sonra mesaj gönderdikten sonra, 5 saniye boyunca Gmail’in üst kısmında mesajı geri alma seçeneğini göreceksiniz:

Yeni bir e-posta yazarken, yanlışlıkla erken göndermeyi engellemek için alıcı e-posta adresini en son yazmanız da bir çözüm olacaktır.

Gmail de “E-Posta yı Geri Al” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Yasaklı Engelli sitelere Hızlı Olarak Girmek ( Security KISS ) Antalya’da Jaws Görüldü Aselsan’ın Robot Komandosu İzci Zararlı Yazılım Keylogger lara Karşı AntiLogger Graffiti Yazı Şekilleri [ Graffiti Font ] TrekStor Mp4 ve Ürünleri – I beat Move

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır