Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Gizli Kalmış Koylarda Keyifli Zamanlar İçin Gulet Kiralama

Ana Sayfa » Havadan Sudan » Gizli Kalmış Koylarda Keyifli Zamanlar İçin Gulet Kiralama
Gizli Kalmış Koylarda Keyifli Zamanlar İçin Gulet Kiralama

Kültürel turizm faaliyetlerinin sadece otobüslerle yapılmadığının özellikle sahil kentlerinde yerel halk ile bütünleşebilmenin en muhteşem hali olan blue cruise turları, 3 tarafı denizlerle çevrili Türkiye’nin muhteşem denizlerinin keyfini çıkarabilme ve eğlenceli deniz sporlarını yapabilme imkânı sunmaktadır. Barbaros yachting sunduğu yat ve marina hizmetleriyle misafirlerinin daha mutlu bir şekilde deniz yolculuğunu bitirebilmeleri için mümkün olan tüm imkânları sağlamaktadır. Müşterilerimize bir yat firması olarak yacht charter hizmetleri ile gruplar halinde veya tüm aile üyeleriyle birlikte 2 hafta boyunca muhteşem bir tatil sunuyoruz. Duraklarda sahile çıkarak kentin doğal güzelliklerini fotoğraflayabilme ya da doğal ürünlerin satıldığı kent pazarlarında keyifli alışverişler yapabilirsiniz.

Donanımlarıyla adeta bir deniz oteli olarak nitelendirilebileceğimiz Gulet hizmetlerinde ise 10-12 kişilik gruplar halinde farklı bir tatil fırsatı yakalayacaksınız. Extra hizmet imkânlarının bulunmadığı standart kiralama seçeneğinin yanı sıra içerisinde klima, duş, tam donanımlı mutfak, derin dondurucu ve buzdolabı gibi ekipmanların bulunduğu ekonomik kiralama tercihlerinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca lüx müşteri profilinin tercihi olan lüx kiralama hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

Seyahat için bir grup ayarlanamadığı ya da sessiz bir mavi yolculuk tercihi için tek kişilik kabinler şeklinde kiralama işlemlerinin bulunduğu cabin charter hizmetlerinden faydalanarak 6-8 kişilik teknelerle keyifli bir deniz yolculuğu yapabilir, sahilleri gezebilir ya da yeni ve farklı insanlarla tanışma fırsatını yakalayarak ömürlük bir dostluğun ilk adımını atabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için:http://www.barbarosyachting.com

Gizli Kalmış Koylarda Keyifli Zamanlar İçin Gulet Kiralama - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Fotografları Kesip başka bir yere Montajlamak Windows’a Özel Ücretsiz Yazılım Önerileri Matematik Soruları Çözmek için Pratik Yöntemler Android Telefon Güvenliği Nasıl Sağlanır? TTNet ‘den Abonelerine Ücret iadesi Numara taşınırken dikkat edilmesi gereken hususlar

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır