Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Flash sitelerde dizinlenebilecek

Ana Sayfa » İnternet » Flash sitelerde dizinlenebilecek
Flash sitelerde dizinlenebilecek

Bildiğimiz gibi flash tabanlı web siteleri Google tarafından taranamıyor . Artık Bunun Bir Çözümü var.Bu Uygulamanın flash siteleri artıtacağı kanısına vardım 🙂 ama Flash site her zaman ziyaretçi kaçırır.Çabuk açılan sayfalar daha çok tutan sayfalardır.

Adobe son hareketiyle Flash içerikli internet sitelerinin daha iyi dizinlenmesini sağlamayı hedefliyor

Adobe bunu nasıl yapacak? Bize faydası ne olacak?

Adobe, yıllardır kullanılmayan bir arama motoru yeteneğini etkinleştirmek ve arama motorlarının flash animasyon ve düğmelerinin içlerinin rahatça dizinlenmesini sağlamak için Yahoo ve Google ile çalışmaya başlıyor. Bu şekilde internet üzerinde farklı biçimlerde bulunan bilgilerin de dizinlenmesi ve gözden kaçmaması sağlanacak.

Ayrıca tamamen Flash ile yapılan sitelerin Google veya Yahoo’da çıkmaması sorunu da bitiyor. Bu şekilde arama motoru ziyaretçilerinden feragat etmeden çok ayrıntılı ve şık web tasarımları üretilebilir.

Flash sitelerde dizinlenebilecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Rus ve Amerikan Savaş Uçakları Karşılaştırması Yeni Google web tarayıcısı Teknolojik Ürünleri Kullanırken/Satın Alırken Yapılan Hatalar İlk Kol Saati ve Tarihi Etkili bir İçindekiler Sayfası Hazırlamak Türkiyedeki Oyun Dergileri ve Ekleri

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır