Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Flappy Bird Yapımcısından Yeni Oyun – Swing Copters

Ana Sayfa » İnternet » Flappy Bird Yapımcısından Yeni Oyun – Swing Copters
Flappy Bird Yapımcısından Yeni Oyun – Swing Copters

Geçtiğimiz aylarda fırtına gibi esen ve neredeyse bir bağımlılık haline gelen Flappy Bird’den sonra benzer özellikler taşıyan pek çok oyun, akıllı telefonlar ve tabletler için marketlerde ki yerini almıştı. Öyle ki bu oyunların PC sürümleri sunulmuş ve kullanıcılara ortak deneyim yaşabilmeleri için online bir alan oluşturulmuştu.

swing copters oyunu

Bu yazımızda flappy bird oyunu, swing copters oyunu, mobil cihazlar için oyunlar gibi konular hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Swing Copters Nedir?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bir ay gibi bir süre markette kalan ve milyonlarca insana ulaşan Flappy Bird’den sonra yapımcısı benzer özellikler taşıyan Swing Copters isimli yeni oyununu yayınladı. Aynı Flappy Bird’de olduğu gibi hızla kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi ile beklenen Swing Copters, esasen ilk oyunda olduğu gibi ekran üzerine basılarak engellerin geçilmesine dayanıyor.

Flappy Bird’e göre Swing Copters oyununda engeller aşılsa da sürekli yukarı doğru gidiliyor. Oyunun ana kahramanı üzerinde bulunan pervane yardımıyla karakterimiz engelleri aşarak yükselmeye devam ediyor. Oyun henüz marketlerde yerini almamış olsa da Android ve İOS cihazları için 0.99 $ karşılığında kullanıcılara sunulacağı söyleniyor. Ücretsiz bir sürüm olan Flappy Bird’e oranla daha az indirme sayısına ulaşılsa da Swing Copters’ın yaratacağı bağımlılık ile yapımcısına iyi bir gelir kazandıracağı düşünülüyor. Ayrıca oyunun sürekli geliştirilen bir yapıya sahip olacağı ve interaktif bir ortam sunulacağı da söylentiler arasında yer almakta.

Not: Yazının hazırlandığı ve yayınlandığı tarih arasında farklar olması nedeniyle oyun, marketlerde kullanıcılara sunulmuş durumdadır.

Flappy Bird Yapımcısından Yeni Oyun – Swing Copters - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

ReadyBoost Vestel Kendi Netbook’unu Üretiyor USB’nin Rakibi Çok Yakında Geliyor! Atatürk’ün Teknoloji ve Tasarım ile İlgili Sözleri TOR Browser Nasıl Kullanılır? Ford Yeni Nesil Direksiyon Sistemi

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır