Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Flappy Bird Multiplayer Mod ile Geri Dönüyor

Ana Sayfa » Teknoloji haberleri » Flappy Bird Multiplayer Mod ile Geri Dönüyor
Flappy Bird Multiplayer Mod ile Geri Dönüyor

Geçtiğimiz aylarda hem Google Play hem de iTunes üzerinde büyük bir hayran kitlesine ulaşan, tüm dünyayı kısa sürede olsa kasıp kavuran Flappy Bird, kısa bir aradan sonra yenilenen özellikleri ile geri dönüyor.

Bu yazımızda flappy bird multiplayer, flappy bird apk, flappy bird oyunu gibi konular hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

flappy bird yeni oyun

Flappy Bird, marketlere girişiyle birlikte pek çok kişinin ilgisini çekmiş ve yapımcısına da hatırı sayılır bir meblağ kazandırmıştı. Yapımcı, oyuna gelen yorumlar ve bağımlılık yaratan etkisi nedeniyle markete yüklendikten bir ay gibi kısa bir süre sonunda, oyunu hem Google Play hem de iTunes üzerinden kaldırmıştı.

Dong Nguyen, aradan geçen birkaç ay sonunda kararından vazgeçerek yenilenen ve yepyeni özelliklere kavuşan Flappy Bird’i tekrar markete yüklemeye karar verdi. Yeni oyunda karakterin binadan, binaya atlayan, farklı görevleri olan bir yapıda olacağı belirtiliyor. Ayrıca Flappy Bird dışında alternatif diğer oyunlarında geliştirilmeye devam edildiği söylenmekte.

Yeni oyunda bir başka değişiklik ise oyun ismine yönelik olacak. Karakterimizin bir kuş olması nedeniyle Bird ismi ile tanıtılan oyun, farklı bir karaktere kavuşacağı için Flappy dışında yeni bir isme kavuşacak. Ek olarak oyunun ilk oyundan farklı olarak multiplayer oynanabilme özelliğine sahip olacağı ve bunun kablosuz ağ üzerinden iki kullanıcı ile gerçekleştirilebileceği belirtildi.

Şu anda oyuna dair herhangi bir ekran görüntüsü ya da veri mevcut olmasa da kısa bir süre içerisinde ( Ağustos ) yeni oyunun kullanıcılara sunulması beklenmekte.

Flappy Bird Multiplayer Mod ile Geri Dönüyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Yasaklı Engelli sitelere Hızlı Olarak Girmek ( Security KISS ) Antalya’da Jaws Görüldü Aselsan’ın Robot Komandosu İzci Zararlı Yazılım Keylogger lara Karşı AntiLogger Graffiti Yazı Şekilleri [ Graffiti Font ] TrekStor Mp4 ve Ürünleri – I beat Move

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır