Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Fitbit Flex Akıllı Bileklik – İnceleme

Ana Sayfa » Teknoloji haberleri » Fitbit Flex Akıllı Bileklik – İnceleme
Fitbit Flex Akıllı Bileklik – İnceleme

Gelişen teknolojiyle birlikte özellikle akıllı cihazlara yönelik pek çok ürün geliştirildi. Son dönemde büyük firmaların ağırlık verdiği akıllı bileklik ürünlerinden ilki olan Fitbit Flex modeli hakkında yazımızda bilgiler bulabilirsiniz.

fitbit flex bileklik

Fitbit Flex Akıllı Bileklik

Spor yapan yaptığı çalışmaları kayıt altına almak isteyenler için büyük bir kolaylık sağlayan Fitbit Flex modeli, atmış olduğunuz her adımı kayıt altına alıyor. Fitbit Flex ile koşu sırasında attığınız adımdan, koştuğunuz mesafeye kadar pek çok veri kayıt altına alınmakta.

Flex modelinde ürünün üzerinde yönetimi sağlayan bir sensör bulunmakta. Her hareketi algılayan sensör aynı zamanda verilerin de kayıt edildiği merkezi oluşturmakta. Belirlediğiniz hedeflere ne derece ulaştığınız size rapor olarak sunan ürün, aynı zaman da verileri mail olarak da gönderme özelliğine sahip.

Bir bileklik olarak da kullanılabilen Flex, su ve darbeye dayanıklı olmasıyla bilinmekte. Ayrıca 5 günlük uzun şarj süresi bulunan cihazın toplam şarj olma süresi de üç saat.

Sensör ve kordon senkronizasyonu ile veri toplayan cihaz da dilediğiniz renkte kordon kullanabilir, dilerseniz kordonu hiç çıkarmayabilirsiniz.

Bluetooth 4.0 Teknolojisi ile Veri Aktarımı

Cihaz, düşük güç tüketimine sahip olan Bluetooth 4.0 teknolojis ile belirlediğiniz aralıklara göre Fitbit hesabınıza elde ettiği verileri aktarıyor. Bu işlem için Bluetooth özelliği olan bir cihaz ya da telefonla eşleme yapmanız yeterli. Ayrıca cihazın Android ve İOS mağazaları için ücretsiz sunmuş olduğu uygulama da bulunmakta.

Fitbit Flex Akıllı Bileklik – İnceleme - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Plastik Enjeksiyon Bilgisayarsız root nasıl atılır? (Android) Eski Sürücülerden Kurtulma Yolları Teknolojinin Yeni Suç Türleri Üzerindeki Etkisi 8-14 Mart Bilim Ve Teknoloji Haftası Missing link found Google Logosu

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır