Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

FaceBook’un Yeni Arayüzü

Ana Sayfa » Teknoloji haberleri » FaceBook’un Yeni Arayüzü
FaceBook’un Yeni Arayüzü

Türkiye’nin yeni Sanal mekanı Facebook Kendini yenileyerek güzel ve sade bir hale getirilmiş.Herzaman Yenilik ve sadelik güzel olur.İşte benim gibi düşünenler için Facebook’un yeni halinden Memnun olacaktır.

Ama FaceBook Feysbook oldu 🙂 Recep abinin dediği gibi artık amele kaynıyor. Özellikle Facebook da tanışmış olan arkadaşlar için arkadaşı ile buluşma günü bir kabusa dönüşebiliyor. Neyse Fazla uzatmayayım Facebook’un yeniliklerinden bahsedelim.

Facebook, arayüzünü yenileyerek çok daha kullanışlı ve Görünüş Bakımından Güzel Sayılacak bir hale getirmiş. Hem giriş sayfasında hem de profil sayfasında büyük farklılıklar görülüyor. Yeni tasarımda giriş ekranı iki sütuna ayrılmış. Sol tarafta kişileriniz hakkında yeni haberler yer alıyor. Sağ bölümde ise gelen istekler , güncellemeler ve sık kullanılanlar menüsü yer alıyor.

Face Book Yeni Arayüzünü Görmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Profil Sayfası da Güncellenmiş.

Aynı şekilde sadeleştirilmiş olan profil sayfasındaki en önemli özellik, uygulamaların kaldırılmış olması olmuş bence. isterseniz üstteki bölüme yeni bir uygulama sekmesi ekleyerek daha güzel bir şekilde takip edebiliyorsunuz.

FaceBook’un Yeni Arayüzü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Sabunlar Baz Olduğu Halde Neden PH 5.5 En iyi online Photoshop siteleri Karadelikler Nedir Nasıl Oluşmuştur? Nakliyat Firması Arayışlarım Salça bileşik midir karışım mıdır? Uçan Arabalar Gerçek Mi Oluyor?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır