Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Facebook Şablon Rengi Nasıl Değiştirilir

Ana Sayfa » İnternet » Facebook Şablon Rengi Nasıl Değiştirilir
Facebook Şablon Rengi Nasıl Değiştirilir

Facebook’un kurulduğu günden bu yana kullandığı mavi bar, pek çok kullanıcı için sıkıcı bir görüntü oluşturuyor. Son zamanlarda çeşitli internet sitelerinde yayılan ve Facebook’un şablon rengini değiştirdiğini iddia eden uygulamalar, kullanıcıların hesaplarına göz dikmiş durumda.

facebook şablon rengi değiştirme

Bu yazımızda Facebook şablon rengini değiştirme, Facebook mavi bar değiştirme, Facebook rengi değiştiren uygulama hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Gerek Facebook hayran sayfalarında gerekse de bazı internet sitelerinde Facebook şablon rengini değiştirdiğin iddia eden çeşitli uygulamalar yayılıyor. Bu uygulamaların büyük bir kısmı reklam amacı taşırken bazıları doğrudan kullanıcıların hesaplarını ele geçirmeye çalışıyor.

Kurulduğu günden bu yana mavi logo ve rengi benimseyen ve uyumlu bir şekilde ilerleyen Facebook, kullanıcılara doğrudan rengin değiştirilmesine yönelik bir hizmet sunmamakta. Fakat bu renkten sıkılan ve farklı renkleri kullanmak isteyen kişiler için son günlerde Facebook Color isimli sahte bir uygulama yayılmaya başladı. Bu tür uygulamaların bir çoğu kullanıcı hesaplarında reklam paylaşmayı amaçlarken bazıları doğrudan kullanıcı hesaplarını ele geçirmeye çalışıyor. Yine çeşitli tarayıcılar üzerinde çalıştığı iddia edilen uygulamalar ise yalnızca tarayıcı üzerinde geçici çözümler sunuyor.

Facebook Şablon Rengi Nasıl Değiştirilir?

Facebook sabit, mavi şablon rengini Chrome tarayıcısı kullanan kullanıcıların değiştirmesi mümkün. Chrome tarayıcı üzerinde uygulama arşivinde Color My Facebook yazarak uygulamaya ulaşmanız mümkün. Uygulamayı indirip kurduktan sonra Facebook görünümünüzü dilediğiniz renge çevirebilirsiniz. Fakat unutmamanız gereken en önemli şey bu renk değişimini farklı tarayıcı ve bilgisayarlar üzerinde görüntüleyemeyeceğinizdir.

Facebook Şablon Rengi Nasıl Değiştirilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Patates Tüfeği  ( PATATOR ) Instagram Beğeni Satın Alma İnternetten Haber Kaldırmak Ücretsiz Mezun Kayit Defteri  ( Teknoalem MKD ) Yeni Hayalet Uçak FA-37 Talon Burçin Mutlu-Pakdil uzayda galaksi keşfetti

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır