Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Facebook Oyun Davetleri Nasıl Engellenir

Ana Sayfa » İnternet » Facebook Oyun Davetleri Nasıl Engellenir
Facebook Oyun Davetleri Nasıl Engellenir

Günümüzde en çok kullanılan sosyal ağlar arasında ilk sırada yer alan Facebook, yalnızca bir sosyal ortam olmayıp kullanıcılara farklı şekillerde vakit geçirme imkanı da sunuyor. Bu özelliklerden birisi olan ve oldukça geniş bir kitle tarafından kullanılan Facebook oyunları, kimi zaman gelen davetler ile kullanıcıları rahatsız edebiliyor.

facebook oyun davetlerini önleme

Bu yazımızda Facebook davetleri nasıl engellenir, Facebook oyun davetleri engelleme, Facebook gizlilik ayarları gibi konular hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Facebook üzerinde ister oyun oynayın ister oynamayın kimi zaman gelen davetlerden ötürü rahatsızlık yaşayabilirsiniz. Öyle ki binlerce oyun türünün bulunduğu bir ağ üzerinde arkadaş listenizde yer alan kullanıcıların önemli bir bölümünün davet göndermesi durumunda çirkin bir görüntü ile karşılaşabilirsiniz. Üstelik bu davetler arasında profilinize bırakılan paylaşımlar da sizi rahatsız edebilir.

Facebook Oyun Davetleri Nasıl Engellenir

Facebook üzerinde oyun ya da diğer uygulamaları engellemek için hesabınıza giriş yapın ve daha sonra sağ üst kısımda yer alan ok işaretine tıklayarak ayarlar sekmesine girin. Burada Facebook hesabınıza ilişkin pek çok ayarlama yapabileceğiniz bir menü ile karşılaşacaksınız. Sol kısımda yer alan Engelleme kısmına tıklayarak Engellemeleri Yönet başlığına yöneliyoruz.

Sonra ki adımda en alt kısımda yer alan Uygulamaları Engelle seçeneğinde yer alan alana davet aldığınız ya da almak istemediğiniz uygulama isimlerini girin ve uygulama davetlerini engelleyin. Dilediğiniz uygulama ya da oyunu daha sonra bu engellemelerden kaldırarak sizde kullanabilirsiniz.

Facebook Oyun Davetleri Nasıl Engellenir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Microsoft Windows 7’ye Olan Desteğini Sonlandırıyor Küçük Kingston USB Flash bellekler Fakir Marka Süpürgeleriniz Sarıyer’de Bize Emanet! Toplamda 40.000 Adet Font, Icon ve Buton Alexa da Yükselme Yolları , Düşürmenin Yöntemleri Online Alışverişte Merak Edilen Konular

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır