Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Facebook Messenger’daki gizli oyunlar nasıl oynanır?

Ana Sayfa » İnternet » Facebook Messenger’daki gizli oyunlar nasıl oynanır?
Facebook Messenger’daki gizli oyunlar nasıl oynanır?

Facebook tarafından ayrı bir uygulama olarak yayına verilen Messenger, dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamaları arasında gösteriliyor. Halihazırda bünyesinde birçok hareketli GIF, yapışkan ve emoji simgesine ev sahipliği yapan Facebook Messenger’da arkadaşlarınızla yazışırken çeşitli oyunlarla vakit geçirebileceğinizi biliyor muydunuz? Cevabınız “hayır”sa hiç üzülmeyin, yalnız değilsiniz! Çoğu Messenger kullanıcısı bu oyunlardan halen daha haberdar değil.

Potaya basket atma oyunu

Facebook Messenger uygulamasını açtıktan sonra herhangi bir arkadaşınızın ismine dokunun. Daha sonra basketbol topu emojisini gönderin. Sarı renkli topun üzerine dokunmanızla birlikte Facebook’un gizli basket topu oyunu karşınıza çıkacaktır.

Ekranın altındaki basket topunu parmağınızla sürükleyerek potadan içeri geçirmeye çalışın. Sağ üst köşede toplam kaç sayı elde ettiğiniz yazacaktır. Peş peşe sayıları atmayı başladıkça pota sağa sola hareket edecek ve oyun daha da zorlaşacak.

Futbol topu sektirme

 

Zaman öldürmek ve arkadaşınızla birlikte güzel vakit geçirmek için oynayabileceğiniz bu sevimli oyun, tıpkı basketbol oyununda olduğu gibi yine emojilere dokunarak açılıyor. Karşı tarafa bir futbol topu emojisi gönderin ve topun üzerine dokunun. Daha sonra parmağınızı ekrana seri bir şekilde vurarak topu yere düşürmeden sektirmeye çalışın. Arkadaşınızla aynı anda oynayacağınız bu oyunun galibi, topu en uzun süre sektiren olacaktır.

Satranç

Satranç oynamak istediğiniz arkadaşınıza mesaj yazarken @fbchess ibaresini gönderin. Karşınıza minik bir satranç tahtası gelecektir. Daha sonra hamle yapmaya başlayarak arkadaşınızı mağlup etmeye çalışabilirsiniz.

Facebook Messenger’daki gizli oyunlar nasıl oynanır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Sitenizi Google a Daha Hızlı Eklenmesini Sağlayın Facebook İçerikleri Nasıl Kaydedilir – Görüntülenir PDF Hızlı ve Ücretsiz Olarak Word’e Nasıl Dönüştürülür? iPhone’daki müzikler nasıl zil sesi yapılır? İnternette Nasıl Güvenli Alışveriş Yapılır Burç Yorumları ve Özellikleri

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır