Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Facebook İçerikleri Nasıl Kaydedilir – Görüntülenir

Ana Sayfa » Makalelerimiz » Facebook İçerikleri Nasıl Kaydedilir – Görüntülenir
Facebook İçerikleri Nasıl Kaydedilir – Görüntülenir

Bugün internet kullanıcılarının büyük bir kısmı tarafından kullanılan Facebook, kullanıcılar arasında etkileşimi en üst seviyeye çıkarmak amacıyla pek çok özellik sunuyor. Bu özelliklerden birisi olan beğenilen içeriklerin kaydedilmesi, kullanıcılara ilerleyen dönemde eski içeriklere ulaşma konusunda büyük bir avantaj sağlıyor.

Facebook kaydedilen içerikleri görüntüleme

Bu yazımızda facebook içerikleri nasıl kaydedilir, facebook’ta içerik kaydetme, facebook paylaşımlarını kaydetme gibi konular hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Facebook İçerikleri Nasıl Kaydedilir?

Facebook’ta paylaşılan içeriklere göz atarken pek çok içerik ilgimizi çekiyor ve beğeniyoruz. Bu içerikler kimi zaman resimlerden kimi zaman videolardan oluşurken farkında olmayan kullanıcılar için beğeniler geride bırakılıyor.

Facebook kullanıcılarına beğendikleri içerikleri kaydetme fırsatı sunmakta. Bu işlemin gerçekleştirilebilmesi için ilk olarak Facebook hesabınıza giriş yapın. Daha sonra beğenmiş olduğunuz bir içeriği seçip paylaşımın sol üst kısmında yer alan butona tıklayın. Burada seçenekler arasında “….” içeriğini kaydet seçeneğine tıklayın ve içeriği arşivinize alın.

Beğenilen ve Kaydedilen İçerikler Nasıl Görüntülenir?

Beğendiğiniz ya da kaydettiğiniz içerikleri görüntülemek ve daha sonra göz atmak için Facebook ana sayfasına döndükten sonra sol menüde yer alan kaydedilenler seçeneğine tıklayın. Burada “…” şeklinde kaydetmiş olduğunuz içerikleri görebilirsiniz.

Kaydedilenler menüsünü kullanıcı odaklı olarak geliştirilen Facebook, menü içerisinde bağlantılar ve yerler gibi pek çok farklı filtreleme seçeneği sunuyor. Bu seçenekler arasında daha önce kaydettiğiniz fakat hatırlamadığınız içeriğe oldukça kolay bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Facebook İçerikleri Nasıl Kaydedilir – Görüntülenir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Barkod Sistemleri

Barkod Sistemleri 05 Eylül 2019

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

RAM Nasıl Hızlandırılır – Öneri İlaçlarınızı Taşımak için İlaç Kutusu Twiends Twitter Takipçi Sayısını Arttırma Sansür ve Dünya Robotistan’a  Meraklı Yolculuk Gizli Kalmış Koylarda Keyifli Zamanlar İçin Gulet Kiralama

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır