Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Facebook Hesabını Silmek [ Geri Dönüşü Olmayan Bir yol ]

Ana Sayfa » İnternet » Facebook Hesabını Silmek [ Geri Dönüşü Olmayan Bir yol ]
Facebook Hesabını Silmek [ Geri Dönüşü Olmayan Bir yol ]

face
Facebooktan sıkılmış,nefret etmiş belkide olası sebeplerden dolayı arılmak zorunda kalmış olabilirsiniz. Dondurduğunuzda kendinizi tutamayıp tekrar giriyorda olabilirsiniz.Ama Hesabınızı silerek bunun önüne geçebilirsiniz bu sayede facebook başında harcadığınız değerli zamanlarınızı değerlendirip kendinizi ilgili olduğunuz alanlarda geliştirebilirsiniz.Daha fazla uzatmadan siz değerli okuyucularımızın sorunu için çözüm sunalım.

1.Silmek istediğimiz hesabımıza giriş yapalım Hesap sekmesinden Yardım ‘a tıklıyoruz.Daha sonra karşımıza gelen Yardım Merkezi ndeki boşluğa Delete yazıyoruz.

2.Karşımıza çıkan arama sonuçlarından “Hesabımı kalıcı olarak silmek istiyorum. Hesabımı nasıl silerim?” yazan yeri bulup ”buraya” yazan yere tıklıyoruz.

3.Önümüze gelen sayfada gönder butonuna basıp silmek istediğimizi onaylıyoruz.

4.Hesabın bize ait olduğunu kanıtlamak için girmemiz gereken ”Şifre ve Onay Kodu” nu doğruluyoruz.Tamam butonuna basıp FaceBooktan kurtuluyoruz.

Not: Vazgeçerseniz ( umarım vazgeçmezsiniz ) 2 hafta vazgeçmeniz için hakkınız var 2 hafta içinde hesabınıza giriş yaparsanız hesabınız silinmeyecektir.2 hafta sonunda giriş yapmadıysanız istesenizde hesabınıza ulaşamayacaksınız.

Facebook Hesabını Silmek [ Geri Dönüşü Olmayan Bir yol ] - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Mustafa yılmaz21 Eylül 2010

Bende Hesabımı siliyorum.

kamilla15 Haziran 2014

lutfen kaydimi silmek istiyurum

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

WordPress Kullanıcıları İçin En Yararlı Eklentiler Apple Mac bilgisayarlara neden virüs bulaşmaz? Smf Forumda Yazıların Kopyalanmasını Engellemek Hangi Uzak Masaüstü Programını Kullanmalıyım – İnceleme WordPress Rastgele Yazı Reklamsız Gizli Detaylı Site Sayaçları

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır