Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Epic pen Boyama ve Çizim Programı

Ana Sayfa » Bilgisayar » Epic pen Boyama ve Çizim Programı
Epic pen Boyama ve Çizim Programı

Çizim programı grubu içinde iddialı bir noktada yer alan Epic Pen, Windows bilgisayarlar kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Gösterilmek istenen kısmın görsel üzerinde kolayca işaretlenmesine olanak sağlayan bu çizim programı ile günlük hayatta birçok soruna çözüm bulabilirsiniz.

Epic Pen Nasıl Kullanılır?

Epic Pen kendi ara yüzünü kullanmak yerine bilgisayarda açık bulunan bir doküman, program ya da masaüstü grubunun üzerinde çizimler yapma imkanı sunmaktadır. Görselde, dokümanda başkasına göstermek istediğiniz noktayı Epic Pen ile işaretleyebilir; üzerinde çizimler yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan uygulamayı hızlıca indirip kurulum yapabilirsiniz. Kolay bir ara yüze sahip olduğundan herhangi bir rehbere gereksinim duymadan uygulamayı kullanabilirsiniz.

Epic Pen Avantajları ve Dezavantajları

Uygulamada kalem, highlighter şeklinde farklı araçlar yer almaktadır. Renk seçiminin kolay yapılması, değişik alanları farklı şekillerle boyama imkanı, silgi aracının var olması programın en önemli avantajlarındadır. EpicPen indir‘in en önemli özelliği ise sistem kaynaklarını kullanırken verimli bir sistem içinde çalışmasıdır. Böylece bilgisayarda yavaşlama, donma gibi sorunlar görülmez.

Dezavantajlarına bakıldığında ise en dikkat çekeni kayıt aşamasındaki yetersizliktir. Programın en büyük eksiği çizimleri depolamak için resim ya da video dosyası şeklinde kaydetme imkanı sunmaması. Bu durumu kurtarmak için ekran görüntüsü alma ya da ekran işleyişini video olarak kaydetme gibi uygulamalar kullanmak gerekiyor. Ancak programın tek eksik yönünün bu olduğu düşünülürse her bilgisayarda olması gereken bir uygulama olduğu söylenebilir.

epic pen indir

Epic pen Boyama ve Çizim Programı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Hangi Download Programı Kullanılmalı – Öneri Hala daha kullandığımız antik Yunan icatları iPhone’dan Android’e geçiş: Veriler nasıl taşınır? Turkcell Hangi Tarifede Olduğunu Öğrenme Artık Balıklarda Araba Sürebiliyor Çiftçi Robotlar ve Çevre Dostu Çözümler

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır