Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Engelli Sitelere VPN ile Nasıl Girilir?

Ana Sayfa » İnternet » Engelli Sitelere VPN ile Nasıl Girilir?
Engelli Sitelere VPN ile Nasıl Girilir?

Engelli sitelere VPN ile nasıl girilir? sorusu son zamanlarda engellenen sitelerin sayısının artması ile popüler olmuştur. Girmek istediğimiz engelli siteleri açtığımızda karşımıza “Bu siteye ulaşılamıyor” veya TİB engeli çıkmaktadır. Bu engelleri aşarak özgürce internette dolaşmak istiyorsanız VPN sizin çözümüzün olacaktır. Ayrıca sizlere engelli sitelere girmekten başka güvenli olan bir VPN özelliği söyleyeceğiz. Detaylı bilgiler için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Engelleri VPN ile Aşın

VPN kullanarak engelli sitelere girmek istiyorsanız uygulayacağınız iki farklı yöntem vardır. Bunlardan ilki Chrome ve Mozilla gibi tarayıcılara eklenti kurmak olacaktır. Chrome için anlatacak olursak, uzantılar bölümüne gidin ve mağazayı ziyaret edin. Arama kısmına VPN yazarak filtreyi “Uzantılar” seçeneğine tıklayarak uygulayın. Karşınıza birçok VPN uzantısı çıkacak, kolay yoldan Chrome kullanarak engelli sitelere girebileceksiniz.

İkinci seçeneğiniz ise bilgisayara VPN programı indirmek olacaktır. VPN programları indirdiğinizde sadece tarayıcılar üzerinde değil, tüm çevrimiçi oyun ve uygulamalarda VPN kullanmış olursunuz. İnternetinizde Steam ve League of Legends gibi oyunlar engelliyse bu engelleri aşabileceksiniz. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir VPN programı da CyberGhost olarak ön plana çıkmaktadır.

Engelli Sitelere VPN ile Nasıl Girilir

Gizliliğinizi Koruyun

VPN kullanmanın sitelerdeki engeli aşmasının yanı sıra kullanıcılara kattığı ek bir fayda daha vardır. VPN aktif ettiğiniz zaman bilgisayar korsanları tarafından izlenemez olursunuz. Bu da güvenli internet kullanımı anlamına gelmektedir. VPN ile başka bağlantılar kullandığınız için internet üzerinde kesinlikle takip edilemez olursunuz.

Ekleyen :Batuhan AkdenizTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Engelli Sitelere VPN ile Nasıl Girilir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Bilgisayar Kullanıcılarına Özel Güvenlik Önerileri Siteye Girmeden Kaynak kodu Görüntüleme Güvenilir Baymak Servis Hizmeti Sizlerle 850 Yıl Sonra Açılan Mezar Microsft XP Desteğini Sona Erdiriyor Dünyada En çok Kullanılan Arama Motorları

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır