Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

En iyi online Photoshop siteleri

Ana Sayfa » İnternet » En iyi online Photoshop siteleri
En iyi online Photoshop siteleri

Bir fotoğrafı kesip biçmek veya üzerine basitçe yazılar yazmak istiyorsanız, bu gibi karmaşık olmayan istekleriniz için Adobe Photoshop yazılımını yüklemenize hiç gerek yok. İnternet üzerinden ücretsiz kullanabileceğiniz birçok web sitesi, Photoshop’la hemen hemen aynı kalitede grafik düzenlemeleri yapabilmenize imkân tanıyor. Bu sayede yasadışı bir şekilde Photoshop’u güvenilir olmayan sitelerden indirmek ve bilgisayarınızı tehlikelere açık hale getirmekten de kurtulmuş olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan en iyi online Photoshop sitelerini ziyaret ederek fotoğrafınızı yükleyebilir, dilediğiniz gibi düzenleme yapmaya başlayabilirsiniz.

Pixlr Editor

Hem arayüz, hem de işlevleri bakımından Photoshop’a en çok benzeyen online fotoğraf düzenleme sitesi olan Pixlr tamamen ücretsiz bir şekilde ziyaretçilerine hizmet vermeye devam ediyor. Katman bazlı çalışmalar yapabilir, 25’ten fazla dili destekleyen arayüzü sayesinde JPG ve TIFF gibi formatlarda fotoğraf çıktısı alabilirsiniz. Üstelik Pixlr’ın mobil uygulaması da mevcut.

Fotor

Android, iOS ve Windows Phone’un yanı sıra PC tarayıcılarında da kullanılabilen Fotor listemizin ikinci sırasında yer alıyor. Fotoğraf kolajı, tebrik mesajı ve HDR fotoğraf oluşturmak gibi temel işlemler için gerekli tüm modülleri sunan bir yapıya sahip. İstediğiniz tüm fotoğrafları siyah beyaz yapabilir, lens parlama efekti verebilir, fotoğraf ve görsellerle zenginleştirebilirsiniz.

PicMonkey

Birbirinden farklı onlarca yazı tipini kullanıcıların beğenisine sunan PicMonkey ile fotoğrafların üzerine yazı yazmak çok basit ve zevkli. Ücretsiz olması da cabası.

En iyi online Photoshop siteleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Klimalı Klavye Serinletiyor. Kaybolan ya da Çalınan Telefon Nasıl Bulunur? Html Türk Bayrağı Kodları Windows Açılışında Açılan Programlar Nasıl Kapatılır? Windows’u Baştan Sona Değiştirin – Kişiselleştirme Rehberi 2020 Dünyanın En Çok Kazanan Telefon Üreticileri

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır