Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

En çok Satan Taşınabilir Şarj Cihazları Power Bank

Ana Sayfa » Cep Telefonu » En çok Satan Taşınabilir Şarj Cihazları Power Bank
En çok Satan Taşınabilir Şarj Cihazları Power Bank

2016 yılının favori teknoloji ürünlerinden biri de şüphesiz taşınabilir şarj cihazları yani Powerbank lerdir.Artık çoğu işimizi mobil telefonlar üzerinden yaptığımızı gösteren delillerden biridir aynı zamanda.Kullanıcılar Sosyal medya,banka uygulamaları , oyunlar ve internet derken  telefon bataryalarının sınırını zorladı.2016 yılında en çok satan Powerbank marka ve modellerini sizler için araştırdık.

1.Xiaomi 10000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Xiaomi bir çin firması olmasına rağmen şüphesiz batarya sektöründe iddialı isimlerdendir.10000 mAh lık değeriyle çoğu kullanıcının ihtiyacını optimal seviyede görecek bir cihaz.Telefonunuzu  batarya mAh değerine bağlı olarak 2 veya 3 defa şarj edebilirsiniz.Aldıktan sonra ismini söyleyemem diyorsanız Xiaomi okunuşu “Şaomi” dir.Kullanıcılarının yorumlarına bakılacak olursa Aluminyum gövdesiyle sağlamlık ve birçok performans artıracak önlemler bu cihazda mevcut.

xiaomi-powerbank

59.90 TL den başlayan fiyatlarla çoğu alışveriş sitesinde bulacağınız bu cihazın yanında 12.90 TL ye koruma kılıfını alabilirsiniz.Aldığınız Xiaomi ürünlerin orijinal olup olmadığına dikkat ediniz.Piyasada bu cihazın orijinal olmayanları daha yaygın olarak satılmaktadır.

Aldığınız  Xiaomi cihazınızı  http://www.mi.com/verify/#secur_en adresinden cihazdaki kodu girerek sorgulayabilirsiniz.

2.Asus ZenPower ABTU005 10050 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Birçok renk seçeneği ile ilk çıkış fiyatını geride bırakarak gittikçe değer kazanan bir powerbank.Tanıtım fiyatı olarak 59 TL ile piyasaya sürüldüğünde kullanıcılar bu cihazı fiyat-performansı açısından başarılı bulmuşlardı.Teknik ve tasarım  olarak Xiaomi ile aralarında bir fark göremediğim cihazdır.Aluminyum gövdesi , kısa devre engelleyici elektronik aksamı ile kullanıcıları tarafından sağa sola atıp rahatlıkla kullanacağınız bir cihaz olarak yorumlanmıştır.

asus-zenpower

69.90 TL den başlayan fiyatlarla çoğu alışveriş sitesinde bulacağınız bu cihazın yanında 12.90 TL ye koruma kılıfı alabilirsiniz.

3.Samsung 11300 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Samsung’un bu sektörde ben de varım demek için çıkardığı fakat daha sonra üzerinde çalıştığında güzel sonuçlar çıkardığı ürünüdür.Tasarımıyla diğer powerbanklerden ayrı olarak bir taşınabilir harddisk görüntüsü veren Samsung dayanıklılıktan çok tasarıma önem vermiş.Diğer şarj cihazlarına ilave olarak 2 USB Çıkış Sayısıyla aynı anda 2 farklı cihazı şarj edebilme imkanı vermektedir.

samsung-powerbank

Kablosunun kısa olması kullanıcıları tarafından eksi puan verilmesine sebep olsa da diğer şarj cihazlarından daha hızlı şarj ederek kullanıcılarının gönlünü almayı başarmış.

89.90 TL den başlayan fiyatlarla birçok alışveriş sitesinde bulabilirsiniz.

En çok Satan Taşınabilir Şarj Cihazları Power Bank - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Dünyanın En Hafif Laptopı Kurtlar Vadisi ATV ile Anlaştı FIFA 15 Çıkış Tarihi, Özellikler ve Fiyatı Robotlarda Görme ve Dokunma Duyularını Birleştiren Teknoloji CES 2020’de Ön Plana Çıkan Teknolojik Gelişmeler SSH Komutları

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır