Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

ELM Agent Nedir ? Ne işe yarar ?

Ana Sayfa » Cep Telefonu » ELM Agent Nedir ? Ne işe yarar ?
ELM Agent Nedir ? Ne işe yarar ?

Android işletim sistemine sahip telefonlarda arkaplanda çalışan , telefonun işlemcisini yoran bir program olarak gözümüze batar ELM Agent . İlk görüşte casus yazılım olarak düşünebilirsiniz fakat işletim sistemi tarafından kurulmuş bir uygulamadır.ELM sunucuları ile veri senkronize eden bir uygulama.Android telefonların çoğunda bulunmaktadır.

android cihaz güvenliği

Emulated Legacy Mount  (Benzetimli Yasal Ortam ) olarak çevrilebilir.Çoklu kullancı desteği sağlar ve ELM Sunucularına telefonunuzun işleyişi yani CPU döngüsü hakkında veri gönderir.Bu veriler sınırlı ve güvenli bir ağ üzerinden gönderilmektedir.İnternete bağlı olunmayan durumlarda verileri depolar ve internet bağlantısı sağlandığında TCP Socket bağlantı noktası ile işlemi gerçekleştirir.

ELMagent.apk olarak dosyalarda görebileceğiniz bu uygulamayı kaldırmak sistemi aksatacak bir olay değildir.Telefonunuzdan kaldırabileceğiniz gibi çalışmasını da durdurabilirsiniz.

ELM Agent Nedir ? Ne işe yarar ? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Mustafa10 Ağustos 2015

Teşekkürler. Faydası oldu.

Nasuh Kazıkçı11 Eylül 2017

Teşekkürler bilgi için. Bunu da sildim =)

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

İnternet Kullanımında Kadın ve Erkeğin Farklılıkları Acer’dan Yeni Bilgisayar – Chromebook 13 – İnceleme Daktilonun İcadı ve Çeşitleri Gmail den Bir Yenilik Daha Graffiti Yazı Şekilleri [ Graffiti Font ] +30 ile başlayan Telefon Aramaları

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır