Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

El çantası mı? Bilgisayar mı ?

Ana Sayfa » Bilgisayar » El çantası mı? Bilgisayar mı ?
El çantası mı? Bilgisayar mı ?

Hong Kong’lu tasarımcı Vivienne Tam, HP ile işbirliği yaparak kadınlara özel bir mini dizüstü hazırladı.

El çantasını aratmayan bilgisayar | Hong Kong'lu tasarımcı Vivienne Tam, HP ile işbirliği yaparak kadınlara özel bir mini dizüstü hazırladı.

Çin asıllı Hong Kong’lu moda tasarımcısı Vivienne Tam, bildiğimiz HP ile el ele vererek, kadınlara pazarlanan ürünlerin tüm alışıldık özelliklerini (küçük, pembe, çiçekli) ihtiva eden, “Digital Clutch” (“Dijital El Çantası”) olarak geçen bir mini dizüstü bilgisayar hazırladı.

“İkinci nesil bir Mini Note” olduğu belirtilen cihazın, tüm üst kapağını kaplayan 10 inçlik bir ekranı bulunuyor. Diğer özellikleri ise belli değil, ancak ilk Mini Note’un VIA işlemcisinin yerini mini dizüstülerde daha alışıldık bir işlemci haline gelen Atom almış.

Çin’in milli çiçeği olan ve mutluluğu, bolluğu, şansı temsil eden şakayık desenleriyle kaplı olan cihazın “Enter” tuşunda da, iyi şans anlamına gelen Çince bir karakter bulunuyor. Ekim ayının başında piyasaya sürülecek olan cihazın fiyatı ise belli değil, bu da ilgilenenlerin ateşe dayanıklı eldivenlerini hazır etmeleri yönünde bir işaret sanki.

El çantası mı? Bilgisayar mı ? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

İnstagram Takipçi Al Küçük Ama Önemli İcatlar ve Mucitleri Apple’dan iCloud için Yeni Güvenlik Önlemleri Mükemmel İcat: Fındık Toplama Makınası PragmaSQL Satışa Sunuldu Güç Kaynağı ( Power Supply ) Seçimi ve Kriterler

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır