Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Easy Video Cutter Video kesme Programı

Ana Sayfa » Bilgisayar » Easy Video Cutter Video kesme Programı
Easy Video Cutter Video kesme Programı

Bir video kesme ve düzenleme programı olarak bilgisayar kullanıcılarının kendisinden beklediği her şeyi onlara veren bu program, az yer kaplaması ile tercih sebebidir. Video kesme ve düzenleme programları içerisinde kolay kullanımı ve sade ara yüzü ile en temel seviyede bilgisayar bilgisine sahip kullanıcıların dahi istedikleri video düzenleme işlemlerini yapmalarına fırsat verir.

Easy Video Cutter Özellikleri

Easy Video Cutter bilgisayarlarında bulunan videoları çeşitli uzunluklarda parçalara bölmek isteyen bilgisayar kullanıcılarının en büyük yardımcıları arasında yer alır. Easy Video Cutter sade alt yapısı ile pratik bir kullanım sağlayarak doğrudan video kesme üzerine yoğunlaşır. Programda video düzenleme işi ile uğraşan kişilerin faydalanabileceği çeşitli özellikler mevcuttur.

Easy Video Cutter Ne İşe Yarar?

Program isminden de fark edilebileceği gibi en basit hali ile bir tür video kesme yazılımıdır. AVI dosyalarını, MOV türevi dosyaları ya da ASF ve RM video formatlarını dahi desteklemesi ile çok yönlü bir yazılım olan bu programın içerisinde düzenlenmek istenen videoların yüklenmesi yeterli olmaktadır.

Easy Video Cutter Nasıl Kullanılır?

Programı kullanabilmek adına öncelikle internetten indirme işlemleri gerçekleştirilir. Sonrasında ise bilgisayara kurulumu tamamlanır. Program kurulduktan sonra çift tıklanarak açılır ve dosya bölümünden programın içerisine atılacak olan dosyalar yüklenir. Daha sonra ise video dosyalarının kesilmek istenen kısımlarının üzerine gelinerek kesme işlemleri tamamlanabilir.

Video kesme Programı

Easy Video Cutter Video kesme Programı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook’ta Profil Reklamlarını Kaldırmak İzmir / Çiğli Uluslararası Hava Gösterileri Resimler & Video Patates Tüfeği Türkiyede Kullanılan 3 Büyük Arama Motoru Samsung’un Düşüş Serüveni Vestel Kendi Netbook’unu Üretiyor

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır