Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Dünyanın En Ucuz Arabası Tata 5000 YTL

Ana Sayfa » Arabalar » Dünyanın En Ucuz Arabası Tata 5000 YTL
Dünyanın En Ucuz Arabası Tata 5000 YTL

Çin arabaları ardından Hİnt arabaları Dünyanın En ucuz arabası sloganı ile piyasaya girdi.Bu arabaların Kalitesi tartışılır ama özellik bakımından diğer arabalardan farkı yok görünüyor. Tabiki bizim Türk milletine ugun arabalar değil ama Fiyat bakımından cazip olması Türk Milletini bakın ne hale getirmiş.

5 bin YTL’lik otomobil Ekim’de Türkiye’ye geliyor. Araç için binlerce kişi sıraya girdi bile.

Otomotiv devi Tata, ‘dünyanın en ucuz otomobili’ olarak tanıtılan Tata Nano’nun da etkisiyle Türkiye’de sektörden daha hızlı büyüdü. Araç sonbaharda Türkiye’ye gelecek.

Hintli Tata tarafından ‘Dünyanın en ucuz otomobili’ olarak tanıtılan Tata Nano henüz Türkiye’ye gelmedi, ancak oluşturduğu olumlu imajın da etkisiyse Tata Türkiye’de sektörden daha hızlı büyüme kaydetti. Tata’nın Türkiye Distribütörü İsotlar Grup’un Pazarlama Müdürü Banu Eresen, “Yılın ilk 6 ayında binek otoda sektör yüzde 18,2 büyürken Tata yüzde 51,2 oranında büyüdü. Ticaride ise sektörün büyümesi yüzde 4,9 iken Tata yüzde 21,4’lük büyüme gerçekleştirdi” dedi.

TELEFONLAR KİLİTLENDİ

Banu Eresen, sektörden daha hızlı büyümelerinde doğru pazarlama stratejileri uygulamanın yanında etkili olan faktörler hakkında şöyle devam etti: “Tato Nano dünya basınında lanse edildiğinde telefonlarımız kilitlendi. Kadronun yarısı, sıraya girmek, kaparo vermek ve filo almak isteyenlere ürünle ilgili bilgiler verdi. Jaguar ve L.Rover satın alması ve Tata Nano üretimi sayesinde basında olumlu olarak çok yer aldık.”

Dünyanın En Ucuz Arabası Tata 5000 YTL - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Ani Zayıflama Diyeti Küçük Ama Önemli İcatlar ve Mucitleri Etkili bir İçindekiler Sayfası Hazırlamak Suda Yüzebilen Araba Akıllı Cihazlar Ne Kadar Güvenilir? Akıllı Cihazlar ile Verileriniz Güvende mi? Sony SVF1521JSTB İnceleme

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır