Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Dünyanın En Hafif ve Yumuşak Havlusu

Ana Sayfa » Teknoloji ve Tasarım » Dünyanın En Hafif ve Yumuşak Havlusu
Dünyanın En Hafif ve Yumuşak Havlusu

Duş alırken, yüzümüzü yıkarken, kurularken banyoda en çok kullandığımız gereç olan havlu Sento ile başka bir hale bürünüyor. Buna rağmen özellikle ucuz havlular birkaç yıkamada eskiyor, bazen kullanılmaz hale geliyor. Üstelik geleneksel havlular ağır, hantal oluyorlar, kir tutuyorlar ve kurumaları çok uzun süre alıyor.

Sento tarafından üretilen ve Kickstarter kampanyasında hedefine ulaşan bu havlu, dünyanın hem en hafif, hem de en hızlı kuruyan havlusu. Klasik Japon kumaş havlularını, modern dünyayla birleştiren Sento, ortaya oldukça ilginç bir icat çıkardı.

Sento havlu özellikleri:

– Normal havlunuzdan daha büyük.

– 3 kat daha hızlı kuruyor.

– 3 kat daha hızlı nem çekiyor.

– Aşırı yumuşak ve dayanıklı.

– Yüzde 100 Japon pamuğu.

– Minimalist tasarım

– Anti bakteriyel yapı.

Sento havlular, 17. Yüzyılda Samuraylar da dahil olmak üzere Japon üst tabakası tarafından kullanılan kumaşla örülürken, 7 farklı renk seçeneğine sahip. Dünyanın en yumuşak, en hızlı kuruyan havlusu pamuktan yapılsa da, günümüzde kullandığımız sıradan pamuklara nazaran oldukça farklı. Sento’nun kumaşı aşırı derecede yumuşak ve kabarık. Üstelik dayanıklı olduğu için defalarca yıkayıp, aylarca kullansanız da yıpranma göstermiyor.

Duşta ve el-yüz yıkamada kusursuz performans vadeden Sento havlular, ‘bulutlar’ kadar yumuşak olacak. Her türlü koşula, su sıcaklığına dayanıklı olan bu havlular yakın bir süre içinde resmi olarak satışa çıkacak.

Dünyanın En Hafif ve Yumuşak Havlusu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Sevgiliye Alınabilecek Teknolojik Hediyeler Windows 8.1’de Aero Özelliği Nasıl Aktif Edilir? Ücretsiz ikonlar ve Css uygulamaları WordPress 403 Forbidden Hatasının Çözümü Nedir İnternet Sansürü ile Neler Değişecek? İşte İnternet Sansürünün Detayları YTL Özüne Dönüyor TL Oluyor

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır