Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Direksiyonsuz Mercedes SCL600 ve Resimleri

Ana Sayfa » Arabalar » Direksiyonsuz Mercedes SCL600 ve Resimleri
Direksiyonsuz Mercedes SCL600 ve Resimleri

Mercedes’in yeni tasarladığı modelinde Direksiyon , gaz pedali ve fren pedali mevcut değil !
Teknolojinin durmadan geliştiği günlerde yeni , ilginç araba tasarımlarının meydana gelmesi kadar normal bir şey yok. Örnek olarak Mercedes’in tasarladığı Araba ise dış tasarımı ile değil, içindeki çok büyük bir değişiklikle dikkat çekiyor.

Mercedes’in yeni modelini kullanmak için direksiyona gerek yok!

Mercedes’in yeni tasarladığı SCL600 modelinde ne direksiyon, ne gaz pedalı, ne de bir fren pedalı var. Aklınıza şu soru gelebilir: “O zaman bu otomobili nasıl kullanacağız?” Bu sorunun cevabı ise arabanın içine konulmuş bir joystick’te gizli. Fren, gaz pedalı ve direksiyonun özellikleri bir joystick’te toplanmış!

Geleceğin otomobillerini hep görüntüleri bu güne hiç benzemeyen uçan arabalar olarak düşünürüz. Fakat bu tasarımdan da anlaşılacağı gibi değişiklik sadece görüntüye değil, kullanıma da yansıyacak. Şimdiden evdeki bilgisayarımıza bir joystick alıp, bol bol alıştırma yapmaya başlasak iyi olacak…


Direksiyonsuz Mercedes SCL600 ve Resimleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Robotistan’a  Meraklı Yolculuk İnstagram ve E-Ticaret Windows Yazılımlarına Özel Alternatif Programlar Güncel Fındık Fiyatları PDF Hızlı ve Ücretsiz Olarak Word’e Nasıl Dönüştürülür? Karadelikler Nedir Nasıl Oluşmuştur?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır