Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Çocuklara Özel Cep Telefonu Çıkıyor

Ana Sayfa » Cep Telefonu » Çocuklara Özel Cep Telefonu Çıkıyor
Çocuklara Özel Cep Telefonu Çıkıyor

Artık herkezin elinde bir cep telefonu var.Cep telefonsuz insan görmek neredeyse imkansız..Ve sonunda çocuklar için de cep telefonu üretimine başlanılmış.Dünyaca ünlü telefon üreticisi nokia anne ve babaları düşünmüş ve çocukların güvenliğini korumak amacıyla çocuklara özel cep telefonları çıkarmaya karar vermiş.

Telefonların kullanımı oldukça basit ve kontörlü olacakmış.Örneğin kızınızın sadece a mahallesinde gezginmesini isityorsunuz ve kızınız sızı dınlemeyıp b mahalessıne gıdıyor bu durumda devreye hemen cep telefonu gırıyor ve cocugunuz b mahaleesınde dıyor ve hatta cocugunuz c Şehrine gittiğinde direk polise haber veriyor.Gerçekten güzel düşünmüşler.

Telefonun fıyatı ucuz olacağı söyleniyor.Fakat gps servisini kullancagı ıcın servisin oldukca malıyetlı olacagını tahmın ediyoruz.

İşte Telefonlardan bir kaç görütü

Çocuklara Özel Cep Telefonu Çıkıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

80 – 90’lı  Yılların Atari Oyunlarını Bilgisayarda Oynamak Web Sitenize Msn Ekleyin DirectX 12 ve USB 3.1 Genel Özellikleri – İnceleme Google Chrome OS Nedir? Avantajları – Dezavantajları Xlive.dll Hatası ve çözümü Wi-Fi Şifreleriniz Google’da

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır