Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Chevrolet Camaro ve Resimleri

Ana Sayfa » Arabalar » Chevrolet Camaro ve Resimleri
Chevrolet Camaro ve Resimleri

En Sevdiğim arabalar Chevrolet ve Peugeot‘undur. Chevrolet yine yapacağını yapmış görünüyor.Chevrolet Araçları nedense her zaman sportif ve rahatına düşkün geniş arabalar üretmeye çalışıyor demekki belli bir kullanıcı kitlesi oluşturmayı başarmış,Yeni Camaro yolda ve özellikleri aşağıdaki gibi olması bekleniyor:

Camaro LT ve LS modellerinde 3.6 litre hacminde direkt enjeksiyonlu V6 motor kullanılacakmış Yeni motor 300 beygir gücünde ve 370 Nm tork üretiyormuş. V6 Camaro’larda 6 vitesli düz şanzıman standart, 6 vitesli otomatik şanzıman ise opsiyonel olacakmış.

Camaro SS’de, Corvette’den alınan 6.2 litre hacminde V8 kullanılacakmış. SS modeli de 6 ileri düz veya 6 ileri otomatik şanzıman ile satılacak ancak düz vitesli versiyonunda motor 422 beygir ve 553 Nm tork üretirken otomatik versiyonunda motor 400 beygir ve 535 Nm tork üretecekmiş

.

V8 motorlu modellerde, firma “Active Fuel Management Aktif Yakıt Yönetimi” adını verdiği bir sistem kullanıyor. Sistem otoyol seyrinde ve motora az yüklenildiğinde 4 silindirini devre dışı bırakıyor ve tasarruf sağlıyor.

Resimlerde gördüğünüz RS modeli ise LT ve SS modelleri için bir görünüm paketi ismi. RS paketi, halka şeklinde ışıklı HID farlar, spoyler, özel kuyruk lambaları ve 20 inç ebadında tekerlekleri içeriyor.

Chevrolet Camaro ve Resimleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

WhatsApp Telegram’a savaş açtı ! Html Türk Bayrağı Kodları Albert Einstein izafiyet Teorisi Geleceğe Yön Verecek Beş Büyük Ürün – İnceleme Hava bugün 0 derece ise, yarın da bugünün 2 katı soğuk olacaksa yarın hava kaç derece ? Gmail Drive-Sanal Disk

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır