Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Bulut Depolamada Ucuz ve Kullanışlı Çözümler

Ana Sayfa » İnternet » Bulut Depolamada Ucuz ve Kullanışlı Çözümler
Bulut Depolamada Ucuz ve Kullanışlı Çözümler

Bulut Depolama ya da çevrimiçi bilgi paylaşımı, bilişim araçları arasında ortak paylaşımı sağlayan bir hizmet olarak bilinmektedir. Son dönemde kullanımı giderek artan ve farklı birçok isim altında kullanıcılara sunulan bu sistem, Google Drive’da yapılan indirimler nedeniyle yeni savaşlara sahne olacak gibi görünüyor.

Bu yazımızda bulut depolama, en ucuz bulut depolama, bulut depolama seçenekleri gibi konular hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

bulut-depolama-servisleri

Bulut Depolamada Ucuz ve Kullanışlı Çözümler

Google Drive, Dropbox ve Microsoft gibi firmalar, bulut depolama seçenekleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor. Farklı firmalar, farklı fiyat ve paket seçenekleri ile kullanıcı kitlesini artırmaya yönelik adımlar atıyor. Ayrıca yine birçok firma belirli limitler dahilinde kullanıcılara ücretsiz deneme fırsatı da sunmakta.

Sizler için bu yazımızda bulut depolama seçenekleri sunan firmalar ve fiyatlandırmaları hakkında bazı incelemeler yaptık. İşte onlardan bazıları…

Google Drive, belki de en çok kullanılan bulut depolama sistemlerinden birisi. 15GB’a kadar ücretsiz deneme fırsatı sunan Google Drive 100 GB için aylık 1.99$, 1TB için aylık 9.99$ ve 10 TB ya da daha fazlası için aylık 99.99$ seçenekleri ile hizmet veriyor.

Dropbox ise yine Google Drive kadar sık kullanılan bir sistem. Dropbox 2 GB’a kadar ücretsiz deneme fırsatı sunarken, 100 GB için aylık 9.99$, 200 GB için 19.99$ ve 500 GB için aylık 49.99$ ücret talep ediyor.

Microsoft OneDrive ise 50 GB için aylık 4.99$, 100 GB için aylık 7.99$ ve 200 GB için aylık 11.49$ ücret talep etmekte.

Son firmamız ise Copy,  15 GB kadar ücretsiz deneme fırsatı sunmakta. 250 GB için aylık 9.99$ ücret alan Copy, 500 GB için aylık 14.99 dolar ücret talep etmekte.

Bulut Depolamada Ucuz ve Kullanışlı Çözümler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Webmaster Forumu Açma Yarışı sürüyor Gmail den Bir Yenilik Daha Windows 9 Özellikleri – İnceleme Instagram Videoları Nasıl İndirilir? Küçük Cep Projektörü Windows Açılışında Açılan Programlar Nasıl Kapatılır?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır