Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Bilgisayarı Televizyon Olarak Kullanma Yöntemleri

Ana Sayfa » Bilgisayar » Bilgisayarı Televizyon Olarak Kullanma Yöntemleri
Bilgisayarı Televizyon Olarak Kullanma Yöntemleri

Görsel ortamların değer kazanması ve teknolojiye ulaşımın kolay hale gelmesi bizi bazı konularda bağımlı yapmış durumda.Bu bağımlılıklardan biri de televizyon izlemek.Taşınabilir bilgisayarı televizyon haline nasıl getirebiliriz?Takip ettiğiniz tv programları ve haberleri canlı olarak izlemek için 3 yöntem sunuyoruz.

bilgisayar performans artırmak

1.Online TV İzleme Servisleri

İnternete bağlı bir bilgisayarın varsa ve kota problemin yoksa online canlı tv izle.İstediğiniz anda istediğiniz kanala kısıtlama olmadan canlı olarak ulaşabilirsiniz.Televizyonda yayımlanan programları eş zamanlı olarak, gecikmesiz ve takılma olmadan takip edebilirsiniz.Avantajlı yönü kanal konusunda geniş yelpazeye sahip olmasıdır.Bu site sayesinde sadece ulusal kanallara değil yerli kanallara da hızlı altyapıyla ulaşabilirsiniz.Bunun yanında TV yayın akışını izlediğiniz kanalın altından görüntüleyebilirsiniz.

2.TV Kartı Kullanarak

İhtiyacınız olan TV kartı, tv kartı yazılımı ve Anten.USB ve PCI slot girişli tv kartı alarak kullanabilirsiniz.Arayüz TV programları sayesinde istediğiniz kanalı canlı olarak takip edebilirsiniz.Maliyet düzeyi yüksek olsa da çekim gücü ve kalite olarak uzun vadede yarar sağlar.TV kumandalı, HD kalite usb tv kartını  200-300 TL arasındaki fiyata satın alabilirsiniz.

3.İnternet Bağlantılı TV Paketleri

Turkcell TV ve Tivibu gibi uygulamalarla internete bağlı bilgisayarınızla paket ücreti dahilinde canlı tv izleyebilirsiniz.Bunun yanında kaçırdığınız tv programlarının tekrarını kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.Yüksek kalitede izleyebileceğiniz TV bağlantısını izlemek için internet paketinizin kotası ve hızı yüksek olmalı.Turkcell kendi sağladığı internet üzerinden yayımlanan TV görüntülerini internet paketinizden düşmüyor.

Bilgisayarı Televizyon Olarak Kullanma Yöntemleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Kaza eseri bulunan en ilginç icatlar! Google Allo nedir, nasıl kullanılır? Kredi Notu Hangi Kriterlere Göre Hesaplanır? Alan Turing Kimdir? Alan Turing Buluşları ve Enigma Türksat 3a Ucakbiletial.org Kırklareli uçak bileti almak için

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır